Porównywarka AC

Porównywarka AC

Pełen pakiet ubezpieczeń samochodowych jest mi potrzebny, OC AC Assistance, NNW – gdzie taką ochronę opłaca się aktualnie najbardziej kupić? Jeśli możecie cokolwiek doradzić to duże dzięki ode mnie!

pawel253

Posty: 1

 
Nie oszczędzają kierowców różne opłaty to jest niestety prawda, a to co się dzieje z OC to woła o pomstę do nieba, może za jakiś czas się trend zmieni i stawki będą spadać, choć nie zapowiada się.

Fowl1990

Posty: 19

 
Trzeba dużo ofert po prostu ze sobą porównać nim się umowę spisze, a wiem po swoich znajomych i też samym sobie że ludzie często wybierają polisę w ciemno, pierwszą z brzegu, byle szybciej załatwić sprawę.

drogerka

Posty: 4

 
Ja to już od kilku miesięcy się noszę z zamiarem żeby zmienić polisę na kogoś innego ale ciągle mi jakoś czasu i ochoty brakuje żeby się tematem zająć...potrzebuję impulsu i odrobiny większego luzu w robocie :P

Intro_69

Posty: 8

 
Strona rankomat.pl ma dość duży zakres przeglądu ofert, jeśli nic nie mylę to ubezpieczeń samochodowych sprawdzają 67 więc już rzeczywiście sporą część rynku monitorują, można u nich spokojnie sobie coś obiektywnie najtańszego dopasować, ja na OC oszczędzam 120 złotych około.

druhnnna

Posty: 6

 
Oferty się dość mocno różnią, także warto nawet parę dni przeznaczyć na to, żeby sobie mały research rynku przeprowadzić nim się na jakąś polisę konkretnie człowiek zdecyduje.

alibabuś45

Posty: 6

 
Mi się udało realnie zaoszczędzić korzystając z porównywarki, dokładnie na stronie rankomat.pl wypełniałem kwestionariusz – szybko poszło, tabelki są czytelne, duże, nie musiałem się domyślać – gdzie co wpisać, dostałem info zwrotne praktycznie po paru chwilach.

sgm56

Posty: 11

 
Jeszcze nigdy z porównywarki online to nie korzystałem ale wiem że sporo ludzi z takich podpowiedzi właśnie korzysta szukając OC/AC, może w przyszłym roku sam spróbuję w ten sposób poszperać.

seniorit5

Posty: 13

 
A są w ogóle jakieś kraje gdzie nie każą się ubezpieczać? Ciekaw jestem czy istnieje jakaś alternatywna rzeczywistość bez OC, AC i innych takich cudów.

namok

Posty: 6

 
Może na Rankomacie coś dla siebie znajdziesz, ja jestem młodym kierowcą, dopiero pierwsze auto ubezpieczałem i nawet okazyjnie mi OC i AC wyszło. Wystarczy tam u nich na stronie rankomat.pl wklepać dane dot samochodu w formularz i to trafia do ubezpieczycieli którzy odsyłają info o swoich stawkach.

JAN-ERR

Posty: 13