Problemy z potencja

Problemy z potencja

Kobitki, to jak to w końcu jest – rozmiar ma znaczenie czy nie ma? ;) Ile kobiet tyle opinii podejrzewam, ale może się czegoś ciekawego dowiem. Pytam bo zastanawiam się nad kupieniem takiego wynalazku jak dr Penigreat, co ma niby powiększyć interes i generalnie poprawić moje możliwości...Dobry pomysł?

Kitas

Posty: 3

 
Nawet nigdy sobie nie mierzyłem ile mam cm...w sumie może i taki test sobie przeprowadzę jak wrócę do domu. Raczej się nigdy nad tym bardziej nie zastanawiałem, żadna laska z którą byłem też nic nie gadała w tej kwestii.

MisiekKce

Posty: 3

 
Niby norma to 15 cm i pamiętam, że kiedyś sobie mierzyłem to coś koło tego wyszło także nie wiem czy w przypadku takich wymiarów jest sens cokolwiek wydłużać? Pytanie pewnie bardziej do pań ;)

Lupusx

Posty: 10

 
Przydałyby się jakieś takie większe badania opinii publicznej a konkretnie samych kobiet co myślą o tym rozmiarze, czy faktycznie jest istotny czy nie, bo w sumie teraz to tylko na plotkach można polegać a nie na jakiś obiektywnych opiniach.

Damiano

Posty: 22

 
Jakieś ćwiczenia na powiększenie penisa ponoć są, ale szczerze powiem że nie chciałoby mi się w ten sposób bawić...Kupiłem preparat specjalny na potencję, na stronie drpenigreat.pl masz o nich info. Jest ziołowy więc o tyle dobrze, może nie zaszkodzi. Już jakieś pierwsze efekty czuję, ostatnio pół nocy z moją partnerką szaleliśmy a zazwyczaj było max kwadrans i po zabawie.

Gindzio56

Posty: 22

 
Odbyłem dość długą suplementację tabletkami dr Penigreat i zauważyłem różnicę w...rozmiarach. :) Z resztą nawet żona mówi że bardziej mnie czuje, że doznania się bardziej głębokie więc jednak ten rozmiar musi mieć znaczenie ;P

zbychu6

Posty: 5

 
Raz usłyszałem od jednej ze swoich dziewczyn że mam długiego i ta jedna opinia wystarczyła mi na całe życie żeby totalnie pozbyć się kompleksu. Może kłamała, ale nieważne, ja jej uwierzyłem wtedy ;-)

CHatka-eKo

Posty: 9

 
Sam widze po sobie jak dieta jest ważna żeby w łóżku wychodziło wszystko fajnie. Jak zacząłem inaczej jeść to nagle zaczęliśmy się z żoną dużo częściej i dłużej kochać niż wcześniej – inna sprawa że schudłem 10 kg co też na pewno trochę nam ułatwia akrobacje :-)

23-Obert

Posty: 10

 
Próbowałem podpytać swoją dziewczynę czy dla niej jest ważne ile mam centymetrów ale trochę wymijająco odpowiadała jakby faktycznie coś chciała ukryć, zatrzymać dla siebie tylko. Ciekawe.

bruszek55

Posty: 9

 
Chwalę sobie suplement dr Penigreat (masz na drpenigreat.pl skład). Po 2-3 miesiącach efekty są już bardzo widoczne, na pewno mogę się kochać dłużej z żoną co już jest mega ważne i dużo nam daje, zupełnie lepiej się teraz dogadujemy, ona jest zaspokojona, ja jestem happy że nie zawodzę, każdy wygrywa ;)

Marioleczka

Posty: 9