Adwokat Kraków

Adwokat Kraków

Witajcie, potrzebuję porady prawnej, chodziłoby o prawa pracownika krótko mówiąc. Jeśli ktoś kiedyś próbował walczyć o swoje prawa z pracodawcą i korzystał z pomocy prawnej to piszcie o kancelariach, adwokatach itd.

ernolo

Posty: 2

 
Ja to powiem że na pewno prawnika warto zaangażować do sprawy w przypadku odszkodowań. W pojedynkę to się nic nie ugra jak ktoś chce naprawdę dobre pieniądze dostać z polisy choćby po to żeby po wypadku móc wrócić do zdrowia, mieć zapewnioną opiekę, rehabilitacją itp.

pawel253

Posty: 13

 
Moja siostra się rozwodzi i ma jakiegoś prawnika z Krakowa, z tego co wiem to gdzieś w okolicach Starego Miasta jeździ na spotkania, podpytam dokładnie o nazwisko jeszcze.

gregcie@

Posty: 16

 
Miałam kiedyś prawnika który był totalnie nieprzygotowany do naszych spotkań i prowadzenia sprawy rozwodowej...co wizytę to musiałam mu wszystko tłumaczyć od nowa...długo z nim nie współpracowałam...to akurat w Wadowicach było.

Sagerrak

Posty: 7

 
Nie mam pojęcia kogo by tutaj doradzać, sam może w kancelarii to byłem raz w życiu jak potrzebowałem porady odnośnie zakładania biznesu i to w ogóle była jakaś kampania wtedy ogólnokrajowa to nawet nic za tę poradę nie zapłaciłem.

Madzia

Posty: 9

 
Najważniejsze to trafić na kancelarię która rzeczywiście nie będzie zawalona robotą na tyle, żeby się obsługa przeciągała w czasie. Sam kiedyś z takiej jednej korzystałem gdzie wyjątkowo wolno sprawy postępowały, musiałem ciągle monitować.

Marioleczka

Posty: 10

 
Nie tak dawno byłem u prawnika się poradzić w związku z rejestracją spółki prawa handlowego i dobrą wyczerpującą informację dostałem na ul. Szafera u pana Michała Słomki. Mogę go polecić, dobra znajomość przepisów, jest na bieżąco z ustawami, kompleksowo podszedł do tematu.

cichoszek

Posty: 7

 
Ile kosztuje zwykła porada prawna? Można gdzieś cenniki na stronach krakowskich kancelarii znaleźć w ogóle? Bo jak próbuję się czegoś dowiedzieć o cenach takich usług to jest zero informacji.

Marioleczka

Posty: 9

 
Nie mam nikogo szczególnie godnego polecenia, a sam bym potrzebował porady związanej ze spadkiem i tutaj myślę o sobie – na tamten świat się nie wybieram jeszcze – ale dobrze mieć takie rzeczy zawczasu ustalone.

johncena67

Posty: 9