Gdzie kupic dermokosmetyki

Gdzie kupic dermokosmetyki

Kolagen w kremie do stosowania na co dzień jest mi potrzebny – ktoś coś? Co się u Was sprawdza fajnie i może być jako baza pod makijaż stosowane tak samo? No i ostatnia sprawa – wydajność...żeby mi takie jedno opakowanie jednak na jakiś czas wystarczyło ;)

Yuri20

Posty: 2

 
Dieta duże ma znaczenie dla jakości skóry, czy też włosów. Ja to widzę po sobie, jak zacząłem bardziej uważać na to co jem to mi się zaczęła kondycja skóry jednak poprawiać, plus do tego suplementy, dobre kosmetyki i są efekty ;-)!

wigry00

Posty: 6

 
To chyba jest jakiś znak naszych czasów te problemy z włosami....ostatnio z kim bym nie rozmawiała to albo wyapdają, albo się łamią, albo przerzedzają, każdemu coś z tymi włosami się dzieje złego.

Kitas

Posty: 8

 
W kosmetyki lepiej zainwestować więcej niż mniej, takie jest moje zdanie. Wśród tych tanich marketowych kremów, szamponów i tak dalej to raczej się dobre jakości nie znajdzie – bardziej przesuszają skórę niż nawilżają.

enriquess

Posty: 3

 
Dobrą opcją jest acerola jak ktoś chce bardziej o odporność zadbać, jest naturalna, przez co lepiej się wchłania. Sama do nas do domu gdzieś w listopadzie kupowałam acerolę od noble health (tutaj ją masz -noblehealth.pl/produkt/acerola-witamina-c).

Pszemeg

Posty: 43

 
Wybór na pewno jest duży w sklepach czy aptekach. Lepiej jednak poszukać dermokosmetyków jeśli ktoś ma bardziej wymagającą skórę niż na zwykłych się opierać tylko.

andrew66

Posty: 7

 
To że dermokosmetyków jest coraz więcej to dobrze, ale też z drugiej strony im więcej ofert tym łatwiej można dać się zakręcić i źle wybrać po prostu Także tym bardziej trzeba uważać przy zakupach.

MisiekKce

Posty: 3

 
Jeśli chcodzi o przeciwzmarszczkowe kremy to jednak zazwyczaj jakość idzie w parze z ceną. Pewnych rzeczy się nie przeskoczy ;/ Jak widzę kremy na zmarszczki za parę zł to mi się śmiać chce..

mikuś89

Posty: 10

 
Tak naprawdę to nieważne jaka jest pora roku to moja skóra cierpi tak samo bardzo. Zimą zimno i sucho, a z kolei latem gorąco, słonecznie i też sucho...także nawilżenie nawilżenie i jeszcze raz nawilżenie – to jest mój główny cel :)

labuh

Posty: 12

 
Ponoć rybi kolagen jest dobry ale jeszcze nie miałam okazji czegoś takiego stosować, to mi tylko znajoma mówiła, że ona używa i sobie chwali.

TomekK

Posty: 2