siatka na kontener, polecicie ?

siatka na kontener, polecicie ?

Z góry dziękuję za polecenie siatki na kontener. Konieczna mi taka do zabezpieczenia transportu. Trasa dość daleka, więc koniecznie musi być to fachowa siatka. Jaki materiał wybrać?

bobuś34

Posty: 4

 
https://siatkiochronne.eu/58-siatkinakontenery tu macie link do sklepu z siatkami do kontenerów. Mają tu przeróżne typy siatek również pionowe nie tylko poziome. Mają duży wybór siatek transportowych.

Jasia12

Posty: 8

 
Dokładny wymiar jest najważniejszy. Nie da się kupić siatki na kontener bez dokładnego określenia jej rozmiaru. Wielkość kontenera to nie wszystko. Trzeba doliczyć też ewentualnie wystający ładunek.

lodz24h

Posty: 18

 
Jeszcze warto zwrócić uwagę na grubość sznurka PP. Jest ich kilka, co oczywiście jest bardzo dobre w ramach konkretnych rozwiązań. Osobiście jestem bardzo zadowolony z wyboru, ponieważ w końcu towar jest w profesjonalny sposób zabezpieczany. Jeździmy na długich trasach, więc taka ochrona jak siatka do kontenera jest konieczna.

pawel253

Posty: 2

 
Jest elastyczna, więc się nie uszkadza. Polipropylen jest naprawdę sprawdzonym materiałem na siatkę do kontenera. Tego typu siatki do zabezpieczeń towarów w transporcie muszą być solidne. PP jest mocny i wytrzymały.

MalinovyKIKS

Posty: 34

 
Dokładny wymiar jest najważniejszy. Nie da się nabyć siatki na kontener bez dokładnego określenia jej rozmiaru. Wielkość kontenera to nie wszystko. Trzeba doliczyć też ewentualnie wystający ładunek.

klosert

Posty: 12

 
Wiem, że siatki do kontenerów są odporne także na wpływ substancji chemicznych. Nasza ma na co dzień styczność z różnymi surowcami i odpadami. Nie niszczy się. Poza tym jest bardzo wygodna w użytkowaniu.

Pendrzeec

Posty: 11