FOTOTAPETY DO ŁAZIENKI

FOTOTAPETY DO ŁAZIENKI

Cześć, jestem architektem wnętrz i szukam do współpracy dobrego sklepu z fototapetami. Jeżeli macie ciekawe kontakty to zostawiajcie proszę.

TomekK

Posty: 3

 
Mam bardzo małą łazienkę. Fototapeta dała wrażenie większego luzu. Ten motyw zastosowałam https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-tajemnicza-wyspa. Otwieram drzwi i od razu masz wrażenie wydłużenia pomieszczenia. Przed montażem fototapety czułam duży dyskomfort, nawet pod prysznicem. Klaustrofobiczna atmosfera. Teraz na spokojnie ;)

lodz24h

Posty: 18

 
Główne rodzaje fototapet to papierowe i winylowe (flizelina). Mam ostatnie i sprawdzają się. Montaż bezproblemowy.

mirekp2005

Posty: 15

 
Jak w kuchni to fototapeta możliwa do mycia standardową chemią. Musisz wiedzieć po prostu, jakie właściwości ma fototapeta, bo łatwo popełnić błąd zwracając uwagę tylko na wzór.

limertus

Posty: 3

 
Fototapeta służy raczej podkreśleniu stylu wnętrza, a nie stanowi jego główny motyw, chociaż od tego się coraz częściej odchodzi.

namok

Posty: 3

 
Panorama dużego miasta na fototapecie to uniwersalna sprawa. W każdym wnętrzu praktycznie pasuje.

figurka

Posty: 13

 
Zrobiłem imprezę w domu i oczywiście kumpel po pijaku uszkodził świeżo zamontowane drzwi. Dość głęboka rysa, ale odnowiłem fototapetą z fototap.pl, bo akurat mieli promocję. Do tego wszedł rabat 5% za rejestrację, więc wyszło dość tanio. Całe szczęście mieli wzór idealnie współgrający z kolorem ścian. No i konsultant podpowiedział mi w kwestiach montażowych kilka rzeczy. Prosta sprawa i przynajmniej jest coś nowego ;)

Gabat

Posty: 3

 
Najtrwalsza jest flizelina, ale i najdroższa. Upewnij się, czy fototapetę możesz normalnie umyć i nie spowodować przy tym dodatkowych uszkodzeń.

camwe22

Posty: 17

 
Fototapeta w kawalerce dobrze ci się sprawdzi do optycznego powiększenia, np. salonu. Tylko weź głęboki wzór 3D koniecznie i uważaj, żeby z rozmiarem się zmieścić. Zawsze warto trochę większą grafikę zamówić, a później ewentualnie trochę przyciąć.

mew soncz7777

Posty: 6