Woda zjonizowana – zdrowie?

Woda zjonizowana – zdrowie?

Hej, interesuje mnie działanie wody zjonizowanej na organizm. Jak to jest z tym odkwaszaniem narządów, taka woda może pomóc? To jest jakoś udowodnione?:) Każda opinia będzie dla mnie istotna.

Pozdrawiam!

Rrealg

Posty: 26

 
Moja sąsiadka jakiś czas temu sobie sprawiła jonizator i na żywo mogę obserwować efekty:) Z miesiąca na miesiąc gubi kilogramy jak szalona. Też myślę nad tym urządzeniem. Póki co raczej wody do diety nie włączałam za sporo. Zresztą, ja w ogóle żadnej diety nie prowadziłam :P

Szukamdropa

Posty: 40

 
Hehe, też się śmieję jak widzę większość wód mineralnych w sklepach. 400 – 700 mg/l to jest standard jeśli chodzi o mineralizację. Tylko wyjątki przekraczają 1000 mg/l. Dlatego pewnego, pięknego dnia się wkurzyłem i zainwestowałem w jonizator:) Już nie wydaję kasy na wodę, albowiem mam swoją, własną, odkwaszoną w domu.

Polecam!

Pamooko

Posty: 25

 
Jestem zdecydowanym zwolennikiem obecności wody w diecie. W sumie jeśli chodzi o wodę jonizowaną to odkryłem ją niedawno. Wcześniej jechałem na mineralnej. Mam ponad 40 lat i dzięki wodzie wciąż utrzymuję dobre BMI i dobre wyniki podstawowych badań – morfologii, cholesterolu, EKG itd.

Polecam wszystkim wodę!

kevin888

Posty: 37

 
Moja sąsiadka jakiś czas temu sobie sprawiła jonizator i na żywo mogę obserwować efekty:) Z miesiąca na miesiąc gubi kilogramy jak szalona. Też myślę nad tym urządzeniem. Póki co raczej wody do diety nie włączałam za dużo.

Zresztą, ja w ogóle żadnej diety nie prowadziłam :P

skupicccc24

Posty: 36

 
Fakty mówią same za siebie. Jestem najlepszym przykładem na to, iż taka zasadowa woda to życie. Jeszcze rok temu miałem zawyżony cholesterol, trójglicerydy i w ogóle mój lipidogram wołał o pomstę do nieba. Włączyłem wodę do swojej diety i stopniowo wyniki zaczęły się poprawiać. Teraz jestem lżejszy o piętnaście kilogramów, wyniki mam jak kilka lat młodszy facet i czuję, iż żyję.

Trasiek2

Posty: 25