Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego

Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego

Co myślicie o standardach ochrony przeciwpożarowej w krajowych przedsiębiorstwach? W sumie jest niewiele dobrych opracowań z tej dziedziny. Jak to u was w ogóle wygląda?

Lupusx

Posty: 1

 
Miałem nieprzyjemny incydent w fabryce i musieliśmy zmieniać z zespołem całą politykę bezpieczeństwa pożarowego. Konsultowaliśmy zmiany w firmie Prevent. Polecam ekipę, bo poszły szkolenia, dopasowanie sprzętu, dokumentacja, doradztwo na każdym etapie współpracy, zgodność prawna.

Lupusx

Posty: 8

 
No niestety IBP aktualizujesz w cyklach dwuletnich. Trochę wkurzająca perspektywa, no ale nic nie poradzisz.

Dersei02

Posty: 15

 
Miałem do czynienia z rzeczoznawcą ppoż z firmy Prevent we Wrocławiu i przyznam, że wpłynął mocno na oszczędności inwestycji budowlanej. Dobrze dopasowane technologie, pomoc prawna, mocno praktyczne podejście.

Fajaaa

Posty: 7

 
W Toruniu mam sklep i wydzielony obszar produkcyjny. Kilka stref jest zagrożonych wystąpieniem pożaru, więc musiałem trochę zainwestować w szkolenia kadry i w odpowiednią dokumentację. Spraw PPOŻ nie olewam, bo 15 lat temu uczestniczyłem w pożarze byłego zakładu pracy. Tragedia jednym słowem. Ogólnie współpracowałem z inspektorami z firmy Prevent. Szukałem faktycznych specjalistów, którym można powierzyć wszystkie obowiązki. Mają naprawdę niezłych rzeczoznawców poza tym. Wszystkie usługi PPOŻ, jakie możesz sobie wyobrazić do dyspozycji w jednym miejscu, w tym regularny serwis sprzętu, dlatego zostawiam namiar. Dość długo takiego rozwiązania szukałem. Może ci się przyda. Pozdrawiam.

Sweeperx

Posty: 23

 
Jestem właścicielem sklepu ze sprzętem fitness, siłownia, sporo sportowych rzeczy, uprawianie sportów zimowych, inne podobne. Robiłem niedawno w formie podnoszenia kwalifikacji praktyczne szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej przez firme Prevent i jestem zadowolony, bo suchej teorii było stosunkowo mało, natomiast ćwiczenia rzeczowe i dopasowane w dużej części pod specyfikę mojej działalności. Dodam jeszcze, że działam w Legnicy.

Nikuś23

Posty: 6

 
Zawsze w instrukcji ppoż masz imienne wskazanie przecież, kto robił instrukcję, więc warto się odwołać w zakresie aktualizacji. W końcu przepisy o tym mówią.

pawel253

Posty: 6

 
Nie szukaj tylko lokalnie, ale wręcz na poziomie ogólnokrajowym. Dojazd specjalisty to dobra inwestycja.

Zyciowwy

Posty: 4