Przetwory warzywne

Przetwory warzywne

Cześć, gdzie kupujecie przetwory owocowe, ale bez chemii i z normalnym smakiem, może z ekologicznych upraw? Sklepowe przetwory w ogóle mi nie podchodzą, nawet te droższe, a jednak jakiś naturalny dżem od czasu do czasu chce człowiek zjeść.

syrena88

Posty: 2

 
Im mniej chemii, tym przetwory lepsze. Ta zasada sprawdza się po prostu w każdym przypadku.

dominik45

Posty: 8

 
Byliśmy z żoną na targach producentów przetworów warzywnych i od tamtej pory jemy ogórki kiszone na przepisie Ogródka Dziadunia. Smak dzieciństwa można powiedzieć. Ogórki bardzo smaczne i przy większych imprezkach zawsze się sprawdzają na przekąskę. Już samodzielnie nie robimy, bo jednak jest przepaść smakowa na korzyść producenta.

Szukamdropa

Posty: 40

 
Przetwory warto jeść. Mnie uczono zawsze, że poprawiają trawienie i regulują wszystkie sprawy żołądkowe. W rodzinie od zawsze to się sprawdza.

Marioleczka

Posty: 5

 
Podobno dżemy i ozdobne słoiki z przetworami owocowymi to niezły pomysł na prezent dla seniora. Zamiast kwiatów lepiej w coś takiego zainwestować.

Krzyś23

Posty: 20

 
Próbuję różnych przetworów i robię domowe z przepisów gazetowych, ale przyznam, że jednak tradycyjnych receptur nic nie pokona.

neimar10

Posty: 9

 
Naturalny dżem i konfitura to u mnie zamiennik cukru. Dosłownie do wszystkiego – herbata, do chleba, czasami do jajecznicy dodam. Naprawdę sporo zestawień ciekawych.

y-grek56

Posty: 7