Wynajem maszyn czyszczących Taski ?

Wynajem maszyn czyszczących Taski ?

Orientuje się ktoś, gdzie można nabyć porządnej jakości urządzenia marki Adiatek? Już od dłuższego czasu poluję na tę markę, niemniej jednak bez sukcesów...Ewentualnie, może być to propozycja wypożyczalni, jeżeli by nie było w sklepie.

Olsztynek

Posty: 23

 
Mam taki fast food na Bielanach i jakiegoś super sprzętu sprzątającego to nie potrzebuję, niemniej jednak taki odkurzacz przemysłowy to by się czasami przydał. Przede wszystkim to jednakże kupuję takie rzeczy jak ręczniki, szmatki, płyny do mycia, jakieś żele, gąbki i tego typu podstawowe rzeczy.

radziomil

Posty: 40

 
Hej,

jest trochę takich firm w Wawce, w końcu miasto milionowe:P Lecz wiadomo, można trafić lepiej albo gorzej. Mnie się dobrze współpracowało z marką http://www.horecaserwis.pl. Wziąłem u nich szorowarki w leasing i jestem zadowolony. Umowa nam się skończyła i wykupiłem sobie sprzęt w niezłej cenie. Ogólnie mają też niesłychanie sprawnie działający serwis, więc tutaj też plus. Albowiem wiadomo jak się zdarzy jakaś usterka, to bez serwisu byłaby bieda.

Damianek34

Posty: 35

 
Co do warszawskiego rynku to nie jestem za dobrze oblatany.

Wiem jedynie, że całkiem niezłą ofertę mają na stronie www.horecaserwis.pl i to jedyny dostawca ze stolicy którego znam. Mają niemały wybór, prędko realizują zamówienia i dość w wielu przypadkach można trafić na jakąś promocję. Często też uzupełniają ofertę o nowości. Ogólnie chwalę sobie ich urządzenia, nie miałem jeszcze z nimi problemów.

englandrm

Posty: 33

 
I pomyśleć, że jeszcze jakiś czas temu to się brało mokrą szmatę, wiadro i ewentualnie jakąś zmiotkę i się sprzątało...natomiast to musiało być mozolne. W XXI wieku takie sprzątanie by nie przeszło. Obecnie liczy się każda minuta...takie czasy. Nic dziwnego, że te automaty do sprzątania mają wzięcie. Sam korzystam z kilku.

KOSHiii

Posty: 29

 
Miałem kiedyś podobny kłopot i jak pisałem na forum, żeby mi kogoś polecili to było zero odzewu. Musiałem sam sobie poszukać jakiegoś dostawcy. Za pierwszym razem źle trafiłem, ale już za czwartym udało się sfinalizować całkiem fajne zamówienie i sprzęt mam do dzisiaj, zaś to nie byle co, bowiem Comac.

Kruk

Posty: 23

 
Porządnej klasy maszyny czyszczące do hal i magazynów to dziś branża niezmiernie dobrze rozwinięta. Jak sobie przypominam początek XXI wieku, z ofertą, jaką mamy dziś to niebo a ziemia. Cenowo lepiej, bo większa konkurencja, zaś jakościowo – ciągle projektanci wymyślają nowe udogodnienia. W samej Warszawie znam przynajmniej kilka firm, jakie wypożyczają taki sprzęt. Trudno wybrać jakąś najlepszą, bo wiadomo każdemu coś innego podpasuje.

Abaddon!123

Posty: 30

 
Najgorsze to jest czyszczenie fug pomiędzy płytkami. Płytki to się jeszcze doczyści jakoś, natomiast te fugi to mi się śnią po nocach. Próbowaliśmy już przeróżnych, mega, ultra mocnych środków zaś wszystko to jak krew w piach. Powoli się poddaję, już chyba nigdy tego nie doczyszczę do pierwotnego stanu...

HKrokiew

Posty: 34

 
Ja tam jestem zdania, że w wypadku maszyn to lepiej zdecydować się na wynajem. Różnie to bywa, firmy powstają, plajtują. Jak masz zakupiony sprzęt, na rynku się nie poszczęści to zostajesz z tymi maszynami goły i wesoły:P Porządne warunki na wynajem maszyn czyszczących zaproponowali mi na www.horecaserwis.pl. Niezmiernie łatwa procedura przyznawania urządzeń, mało formalności to jest to co lubię w takich transakcjach.

EkstraIBM

Posty: 37

 
Heja, dobrze, że ktoś założył taki temat. Mam taki mały biznes sprzątający, generalnie ogarniamy biura, niemniej jednak jak się trafi zlecenie na wysprzątanie sklepu to też bierzemy ;) Mam w stolicy kilka nagranych adresów, do jakich zawsze uderzam jak potrzebuję się zaopatrzyć. Lecz najlepiej to mi się współpracuje z taką małą firmą z Otwocka.

Dobrego!

MagikP322

Posty: 40