zastrzeżenie logo firmy, dobra firma ?

zastrzeżenie logo firmy, dobra firma ?

Hejka. Czy sam poradzę sobie z operacją tj. zastrzeżenie znaku towarowego? Robiliście to w przeszłości?

mamuśka

Posty: 3

 
Bardzo spodobała mi się oferta firmy, która była w stanie zapewnić darmową konsultację przed skorzystaniem z jej usług obejmujących zastrzeżenie logo firmy. W ten sposób przekonałem się do propozycji owego przedsiębiorstwa, które mogę zarekomendować Wam wyłącznie na priv. Nie chcę tu nikogo reklamować, ponieważ nie mam w tym żadnego interesu :)

MaszWielkosc

Posty: 6

 
Mam szereg wątpliwości, które dotyczą zastrzeżenia znaku towarowego. Początkowo myślałem, że poradzę sobie z tą kwestią samodzielnie, ale przestaję w to wierzyć. Najwyraźniej będę musiał zaufać firmie, która działa w tej branży.

namok

Posty: 5

 
Nie miałem żadnego doświadczenia, jeśli chodzi o zastrzeżenie logo firmy, więc całkowicie przypadkiem trafiłem na to forum dyskusyjne. Przyznaję, że znalazłem tu szereg istotnych informacji, które pozwoliły mi wyłonić najlepszą firmę, ponieważ to ona się u nas wszystkim zajęła od A do Z.

yarofe

Posty: 3

 
To eksperci: www.ezastrzezenieznaku.pl, którzy wiedzą jak zastrzec znak towarowy. Podjąłem z nimi współpracę podczas której wykazali się stuprocentowym profesjonalizmem. Jednocześnie nie poniosłem ponadprzeciętnie wysokich wydatków, więc jestem bardzo zadowolony. Firma, która indywidualnie traktuje klienta.

LEDledy

Posty: 6

 
Potraktujcie z przymrużeniem oka wszelkie informacje odnalezione w Internecie, jakie mówią o tym jak zastrzec znak towarowy. Uważam, że ogólnodostępne artykuły często wprowadzają w błąd, choć możecie mieć różne zdanie.

reklamos

Posty: 5

 
Uważam, że zastrzeżenie znaku towarowego to naturalna praktyka, którą stosują rozwijające się firmy mogące zabezpieczyć się w ten sposób przed nieuczciwymi działaniami konkurencji. Wiadomo, że niewielka firma będzie żałowała na tą kwestię pieniędzy. Większa - nie winna, bowiem chytry dwa razy traci.

Marioleczka

Posty: 4

 
Zainteresował mnie temat jak zastrzec znak towarowy. Myślę, iż przede wszystkim z tego powodu trafiłem na to forum dyskusyjne i zabrałem się za lekturę Waszych wypowiedzi. Do tej pory wydawało mi się, iż zastrzeżenie znaku “ogarnę” na własną rękę, ale najwyraźniej się myliłem :-) Postanowiłem zaufać solidnej firmie.

Posty: 6