salon samochodowy

salon samochodowy

Cześć, gdzie kupię na normalnych warunkach w Szczecinie Peugeota Partnera L1? Podoba mi się ten dostawczak, mam dobre doświadczenia, bo jeździłem kumpla pojazdem. Jak macie na oku sprawdzonego dealera to dajcie sygnał :)

wrrraak22

Posty: 1

 
Brałem Peugeota 3008 na wydłużonej gwarancji w salonie Drewnikowski, przy Bagiennej 36D w Szczecinie. Przy zakupie kontaktowałem się z doradcą Jakubem Nawrotem. Brałem używany samochód z 2015 roku. Żadnych wad technicznych, współpraca ok. Oczywiście warto zachować zawsze rozwagę, ale nie mam u nich na co narzekać. Serwis mechaniczny się też wywiązuje z obowiązków, można się szybko umówić na wizytę online.

gagurni

Posty: 11

 
Korzystam z serwisu Peugeota przez dealera Drewnikowski. Nigdy nie miałem problemów. Moja żona na firmę kupiła u nich dostawczaka na leasingu i też chwali, bo ma spokój. Znam działalność mniej więcej od 2005 roku, też z polecenia, więc przekazuję dalej.

Piotrek.P

Posty: 19

 
Zrób selekcję kilku modeli i nie nastawiaj się tylko na jeden, bo handlowiec może to wykorzystać, żeby podbić cenę. Najlepiej się wahać pomiędzy kilkoma modelami :) Tak robię zawsze i wychodzę na tym całkiem nieźle cenowo.

andrew66

Posty: 9

 
Przeanalizuj, bez których dodatków w samochodzie jesteś w stanie się obejść. Dzięki temu sporo zaoszczędzisz. Wiem z doświadczenia, że z niektórych bajerów się po prostu nigdy nie korzysta.

Jozefina333

Posty: 5

 
Z dealerem jest rzadko ryzyko, bo przy poważniejszych usterkach samochodu po odbiorze po prostu odstępujesz od umowy bez żadnych konsekwencji. Warto ustalić te warunki na początku współpracy.

HARY1953

Posty: 27

 
Ufam bardziej dealerom samochodowym wyspecjalizowanym w obrocie jedną marką, a nie kilkoma. Poza tym sprawdź doświadczenie. Im większe, tym lepsze w branży.

wisła1905

Posty: 7

 
W sumie jest dość prosta zasada, aby brać nowy samochód od dealera możliwie najbliżej miejsca zamieszkania, bo wtedy z serwisem jest mniejszy problem i łatwa dostępność.

DobreRADY

Posty: 8