Druk WIZYTÓWKI

Druk WIZYTÓWKI

Szukam bardzo szybkiej drukarni. Oczywiście jakość też wchodzi w grę, ale szybkość realizacji zamówienia najważniejsza. Jakieś pomysły?

TomekK 

Posty: 3

 
Niedawno zlecałem przygotowanie do druku katalogu promocyjnego producenta mebli. Setki pozycji, sporo konfiguracji cenowych, nietypowe rozwiązania graficzne. Z polecenia trafiłem do http://www.copio.pl i zrobili bezbłędnie w bardzo krótkim czasie, a na tym mi zależało najbardziej. Skład i przygotowanie do druku powiedziałbym na bardzo wysokim poziomie.

Marioleczka

Posty: 5

 
Jak już ocenisz drukarnie to podpisuj umowę, bo twoje zlecenia pójdą na priorytet, a tak naprawdę nie przepłacisz. Grunt to regularność, nawet przy niewielkich nakładach.

tigra32

Posty: 2

 
Problem w tym, że wiele firm, nawet dużych nie ma spójnych materiałów promocyjnych, a to mocno złe podejście. Drukowane materiały reklamowe absolutnie nie wychodzą z mody. Jest wręcz odwrotnie.

LiOx

Posty: 17

 
Wiem, że kilka drukarni specjalizuje się w ekspresowej realizacji zamówień, a to mi się podoba. Bardzo duża przewaga konkurencyjna, jak możesz mieć nawet tego samego dnia przygotowany wydruk na pilne wydarzenie, czy na coś nieoczekiwanego.

andrew66

Posty: 10

 
Dobra drukarnia powinna posiadać jeszcze własne biuro projektowania graficznego. Według mnie wtedy dopiero masz optymalną współpracę.

frustert

Posty: 2

 
Zastanów się, czy zależy ci na offsecie, czy druku cyfrowym, bo to zdecydowanie najpopularniejsze specjalizacje. Wypadałoby porównać wszystkie techniki wydruku i zdecydować, co najbardziej pasuje do twojej strategii identyfikacji wizualnej.

znamsienatym

Posty: 10

 
Zależy, czego szukasz, bo większość drukarni ma konkretne specjalizacje. Nie każda dobrze robi, np. wielkoformatowe. Warto dopytać, jakie zamówienia najczęściej przyjmują. Będziesz miał nawet jakiś poważniejszy obraz konkurencji.

Sagerrak

Posty: 7

 
U siebie postawiłem na plakaty i rozdawanie płyt DVD z materiałami edukacyjnymi oraz promocyjnymi. No i oczywiście gadżety reklamowe z nadrukiem. Zawsze działają ;)

TomekK

Posty: 6