serum antysmogowe

serum antysmogowe

Po tych najbardziej popularnych kosmetykach od znanych marek mam często problemy skórne i dlatego szukam jakichś delikatnych kosmetyków, które dobrze będą się sprawdzać. Jeśli znacie jakąś dobrą markę, co do jakości produktów nie trzeba mieć wątpliwości to dajcie propozycje chętnie skorzystam z takich podpowiedzi.

Grażynk222

Posty: 2

 
Ja mam to serum (dostałam od męża na prezent) -> https://noyau.pl. W moim przypadku po tygodniu stosowania wszelkie podrażnienia (miałam duzy problem z tym) udało się pokonać.

asiunia44

Posty: 7

 
Zgadzam się z tym, że kosmetyki naturalne bardzo dobrze się sprawdzają więc jak ktoś szuka takich propozycji to warto zobaczyć w sieci, sprawdzić różne firmy. Zdecydowanie będą się dobrze sprawdzać dla tych osób, które mają problemy z podrażnieniami skóry.

Marioleczka

Posty: 6

 
Tych różnych kosmetyków naturalnych z tego co wiem to sporo się obecnie produkuje więc jak dobrze poszukacie to pewnie uda się coś wybrać.

Damiano

Posty: 21

 
Sama już kupowałam różne kosmetyki naturalne i faktycznie to zróżnicowanie co do produkt jest spore, warto sprawdzić sobie dokładnie jak wygląda ich skład, bo z tym bywa różnie, czasami niby naturalny kosmetyk ma dodatki chemiczne. Warto na pewno zajrzeć do sieci i tam szukać dla siebie propozycji.

pogoń44

Posty: 9

 
Co do tych naturalnych kosmetyków to próbowałam już kilku różnych opcji i ostatecznie wydaje mi się, że najlepiej na mojej skórze sprawdza się ---> https://noyau.pl/produkt/ochronne-serum-antyoksydacyjne-antipollution-antioxidant-serum. rzeczywiście 100% naturalne więc można bez obaw je stosować. Dodatkowo w dobrej cenie szczególnie jak przeliczysz sobie koszt 1ml w porównaniu z konkurencją, która ma mniejsze opakowania kosmetyków.

Posty: 5