Mieszkanie Rzeszów

Mieszkanie Rzeszów

Jakimi zasadami teraz byście się kierowali przy zakupie nieruchomości z rynku pierwotnego. Jeżeli to coś pomoże to interesuje się rynkiem nieruchomości w Rzeszowie. Pozdrawiam.

labuh

Posty: 1

 
No Rzeszów w ostatnich latach pod kątem dobrych inwestycji deweloperskich się rozwija. Jest wybór, a to najważniejsze.

jumju

Posty: 4

 
Jasne, że się nie zgadzam z ideą betonowania. Mieszkania z ogródkiem super sprawa, w ogóle dziękuję za takie szczegółowe polecenie. Nie miałem pojęcia, albo źle szukałem.

AnnnnoD

Posty: 25

 
Budowlanka na najwyższym poziomie technicznym, akurat siedzę trochę w branży i wiem trochę, jak robią https://miejskiezacisze.pl/. Można w ciemno brać to raz, a dwa ogródek nawet pod mieszkania górne wchodzi, więc jest mnóstwo przestrzeni. W okolicy też nie ma przesadnego ruchu, a to zaledwie dziesięć minut od centrum Rzeszowa. Nie wiem, co jeszcze mam napisać. Jak śledzisz inwestycje deweloperskie w Rzeszowie to ta po porównaniu wypada po prostu najlepiej.

labuh

Posty: 9

 
Bardzo fajna inwestycja moim zdaniem w Rzeszowie deweloperska Miejskie Zacisze, przy ul. Miejskiej 95. Widziałem budynek, imponujący, ogródki zadbane do zarządzania oddane mieszkańcom, mnóstwo miejsca na strychu, więc można pomyśleć o adaptacji. Bardzo duże mieszkania, więc rodzinom, jak najbardziej polecam. Wiem, że ciężko podjąć decyzję o rezerwacji momentami, ale ludzie kupują. Teraz poza tym bardzo niskie stopy procentowe, więc przy pozytywnej zdolności kredytowej według mnie opłacalny zakup.

TomekK

Posty: 4

 
Widziałem inwestycję https://miejskiezacisze.pl/. Nie kisisz się w mieszkaniu, tylko masz ogródek, strych przy wyborze mieszkania górnego, dwa miejsca postojowe, więc to idealnie dla rodziny, balkon nawet dodali. Mnóstwo dodatków w cenie, a przyznam, że trudno spotkać coś podobnego blisko centrum Rzeszowa. Idealna lokalizacja dla ludzi wiążących przyszłość z Rzeszowem, czy wynajmem długoterminowym powiedzmy, jakimś budowaniem portfela dla dochodu pasywnego.

Lesny

Posty: 27

 
Pośrednicy teraz tak mocno podnieśli prowizje, że faktycznie bardziej opłaca się robić interesy przez dewelopera, bezpośrednio.

Yuri20 

Posty: 2

 
Inwestycję oceń też pod kątem infrastruktury społecznej, czy jest łatwy kontakt z centrum miasta, czy szkoły dobre, ile sklepów. To się liczy bardzo pod ewentualny wynajem.

labuh

Posty: 14

 
W nowoczesny sposób buduje WMS Progres przy Miejskiej 95, mieszkania stworzone na podobieństwo domów. Myślę, że ciekawa idea, bardzo sprawnie realizowana, dziennik budowy do wglądu, nawet przez media społecznościowe, albo przez ich stronę https://miejskiezacisze.pl/. Dużo dodatków w cenie, chociażby strych, miejsca postojowe, duża komórka lokatorska, balkon. Zabudowa ok, przedstawiają zainteresowanym jakość zastosowanych materiałów, udoskonalenia. Wszystko możesz sobie obejrzeć przed podjęciem ostatecznej decyzji.

MalinovyKIKS

Posty: 7