Porównywarka AC

Porównywarka AC

Jak znaleźć tanie oc? Ktoś poratuje jakimiś sposobami na chociażby małe oszczędności? Dużo się oferty poszczególnych marek różnią ,czy generalnie wszystkie towarzystwa mają sztywne ceny które jakoś mocno od siebie nie odbiegają?

labuh

Posty: 1

 
Porobiło się dużo firm ubezpieczeniowych i tak się zastanawiam jaka część z nich jest polska? Są w ogóle jakieś polskie, bo jak się patrzy po samych nazwach to wszystkie brzmią jakoś tak anglojęzycznie???

turysta00

Posty: 7

 
Masz dużo narzędzi w necie dzięki którym można odrobinę łątwiej tańsze OC znaleźć. Mi się podoba jak chodzi stronka kalkulator-oc-ac.auto.pl. Wsyzskto tu jest jasne i czytelne nie trzeba się niczego domyślać. Wpisujesz raz informacje o sobie, aucie, stażu i tak dalej a potem tylko przebierasz w wyliczonych już skłądkach.

Warszawiak

Posty: 3

 
Składki ludzie płacą bardzo różne, jedni mniej drudzy więcej, nie ma tutaj zasady poza jedną – im jesteś bezpeiczniejszy dla ubezpieczyciela tym mniejsze składki będziesz mieć. Ale jak to oszacować kto jest bezpieczny a kto daje duże ryzyko wypadku? :) TO już oni robią. Co do szukania Oc to mi pomógł serwis kalkulator-oc-ac.auto.pl. Szybko, prosto, można sobie przejrzeć kilkanaście ofert i porównać kto co oferuje.

codePerformance

Posty: 16

 
Przez porównywarkę zaoszczędzi się na pewno dużo czasu, to jest fakt. Oni biorą pod lupę kilkadziesiąt nawet różnych firm, także nie ma zabawy z osobnym sprawdzeniem składek w poszczególnych towarzystwach. Co do konkretnych kalkulatorów OC/AC to mi się poszczęściło na kalkulator-oc-ac.auto.pl. Ze 30-35 procent mniej płacę niż wczęśniej musiałem łożyć.

pen_pal

Posty: 6

 
Pamiętam jak pierwszy raz zacząłem wypełniać sobie jakiś formularz pod składki OC to w połowie przerwałem bo tak mnie to wymęczyło...strasznie uciążliwa sprawa, tyle rzeczy chcą wiedzieć o człowieku.

bartek33

Posty: 5

 
Myślę że te składki co teraz płacę są okej, mieszczę się w średniej krajowej że tak powiem...chociaż myślę że i tak przy najbliższej możliwej okazji będę szukał czegoś innego..może się poszczęści:)

bruklin187

Posty: 6