Drukarnia online

Drukarnia online

Witajcie! Nasza agencja reklamowa szuka drukarni do stałej współpracy. Gdzie zamawiacie druk wielkoformatowy chociażby? Bannery billboardy roll- upy, takich rzeczy potrzebowalibyśmy najwięcej.

Black_Riot 

Posty: 1

 
Teraz to już raczej drukują porządnie na lepszych gatunkowo materiałach i sam nadruk można kupić taki który sobie poradzi choćby z warunkami na dworze, deszczem słońcem czy choćby wahaniami temperatury.

sląskwroc88

Posty: 10

 
Ciekawe ile tak mniej więcej kosztują wizytówki ząłóżmy w nakładzie stu sztuk, ktoś coś wie o stawkach może? Chodziłoby mi o średniej klasy papier nie musi być jakiś super pozłacany i tak dalej. No i ogólnie jakie są minimalne nakłady u drukarni? Od stu drukują czy trzeba więcej kupić?

lunatyx

Posty: 19

 
Od jakiegoś czasu współpracujemy z drukarnią internetową K2 Print (tutaj masz ich adres -http://www.k2print.pl). Robią w zasadzie wszystko, każdy typ wydruku. My najczęściej bierzemy roll-upy, plakaty, tego typu rzeczy do ekspozycji kinowych. Szybki kontakt jasne warunki cenowe, nowoczesna porządna jakość wydruku.

onix33

Posty: 18

 
Ja to muszę sobie koniecznie kupić drukarkę do domu bo teraz z każdym jednym wydrukiem zwykłej kartki a4 to muszę biegać na miasto do ksero...A jednak sporo się rzeczy w dziesiejszych czasach drukuje choć też coraz częściej wystarczy jak się ma wersję elektroniczną choćby biletu na komórce.

MisiekKce

Posty: 20

 
Kalendarze to sam bym komuś zlecił żeby nam na firmę wydrukował. Przydałoby się coś takiego z logo marki, żeby klientom czy pracownikom rozdać, zawsze to jakaś reklama.

jarciarz

Posty: 5