lubiana kaszub, gdzie kupić?

lubiana kaszub, gdzie kupić?

Mam w planach kupowanie porcelany stołowej. Może polecacie jakieś konkretne kolekcje, sklepy. Podoba mi się coś w stylu Chodzież Maria Teresa. Jak coś, to piszcie. Dziękuję za zainteresowanie.

Malinka Moja

Posty: 2

 
Popatrz na hurtownie internetowe. W takich miejscach zawsze jest troszkę taniej. Czasem mają promocje. Myślę, iż coś na pewno odnajdziesz. Trzeba po prostu poświęcić troszkę czasu i tyle. Ja w ten sposób kupiłam porcelanę Karolina Hiruni.

miko_poz

Posty: 19

 
Chodzież ma ładne zastawy. Mama ma Chodzież Maria Teresa. To taki klasyczny serwis, który bardzo ładnie się prezentuje na stole. Ogólnie uważam, że nie ma to jak biała porcelana z lekkimi reliefami. Polecam obejrzeć kolekcje tych marek, bo naprawdę jest w czym wybierać. Porcelanowe naczynia można kupić taniej w hurtowniach.

francuzz

Posty: 2

 
To samo mogę powiedzieć o serwisie Lubiana Kaszub. To równie jakościowa porcelana, którą można kupować na sztuki. Najlepiej zdecydować się na zakup w hurtowni internetowej, ponieważ w takich miejscach jest taniej. Uważajcie na podróbki, z którymi niestety można zetknąć na rynku.

edyta123

Posty: 6

 
https://hurtowniaporcelany.pl/lubiana-kaszub-hel/825-lubiana-kaszub-hel-bulionowka-300-ml to link do porcelany lubiana kaszub. Mają tu szeroki wybór nie tylko talerzy i filiżanek, ale też wielu naczyń do wyboru. Polecam. Paczka przyszła do mnie szybko, wszystko zabezpieczone, jak trzeba. Ceny nawet całkiem całkiem :D

ajhhopek

Posty: 35

 
Ja w ten sposób skompletowałam porcelanę Krzysztof Fryderyka. Bardzo piękny serwis, do jakiego dokupiłam sobie jeszcze kilka innych naczyń. W większych internetowych hurtowniach zwyczajnie można kupować porcelanę właśnie w ten sposób. Polecam naczynia porządnej klasy. Zapłacisz raz i masz jakość na rzeczywiście wiele lat użytkowania.

yarofe

Posty: 5

 
Bardzo fajnie, dzięki za pomoc. W końcu wybiorę do domu coś gustownego, bo stara zastawa na nieszczęście już wybrakowana i kiepsko wygląda. Myślałam nad Chodzież Vega. Podoba mi się ten styl. Weselę się, że będę mogła kupić te naczynia nieco taniej właśnie poprzez internet. Dzięki za pomoc.

hoho56

Posty: 8