Sprzedaż warchlaka

Sprzedaż warchlaka

Chciałem nawiązać jakąś współpracę z firmą, która dostarczałaby mi warchlaki a potem gwarantowała również odbiór tuczników. Najlepiej ktoś z doświadczeniem w branży, z kim będzie w miarę możliwości można się dogadać co do tego jaka będzie cena. Jeśli macie kogoś z kim współpracujecie to podzielcie się propozycjami.

Niciuśś98

Posty: 3

 
Jest sporo tych różnych firm, na które ewentualnie możesz zwrócić uwagę. Z tego co wiem to sporo tych firm obecnie prowadzi działalność na terenie całego kraju. Te najbardziej rozwinięte firmy mają oczywiście swój transport więć będziesz miał wszystko od A do Z przez nich organizowane.

Hoteowo24h

Posty: 11

 
Według mnie warto zajrzeć do różnych dostępnych na rynku propozycji, firm, które zajmują się handlem żywcem jest obecnie sporo więć jak poszukasz to pewnie coś sensownego będziesz w stanie dla siebie wybrać.

Marysia

Posty: 27

 
Sprawdź sobie jak to wygląda dokładnie na rynku i jakie firmy w Twojej okolicy działają. Wydaje mi się, że najlepiej będzie nawiązać współpracę z jakąś firmą, którą masz w okolicy, bo wtedy masz gwarancję, że ten odbiór będzie w miarę szybko.

jommen

Posty: 4

 
Poszukaj na spokojnie w sieci różnych firm, jeśli będzie Ci zależeć na odbiorze zwierzaków przez transport organizowany przez firmę to od razu sprawdzaj, czy jest w stanie taki transport zagwarantować. Firm na rynku jest sporo więc myślę, że coś sensownego uda CI się wybrać.

uluszka

Posty: 5

 
Co do odbioru tuczników także zauważam, że na rynku jest obecnie spory z tym problem i brakuje często odbiorców. Sam korzystam najczęściej z tych największych firm, które nie mają problemu z odbiorem dużych ilości zwierzaków. Mają zazwyczaj swój transport więc to też ułatwia dodatkowo sprawę.

Sformat56

Posty: 20

 
Wydaje mi się, że taka fajna opcja jest dostępna na https://www.agrotranshandel.pl bo będziesz miał jedna firmę, która sprzedaje warchlaki a potem będzie odbierać tuczniki, dodatkowo zapewniają całkiem dobre ceny więc ta współpraca będzie bez wątpienia udana.

zenek744

Posty: 2

 
Co do firm zajmujących się sprzedażą warchlaków jest tego sporo na rynku, z odbiorem tuczników sam wiem, że faktycznie jest obecnie problem. W miarę możliwości szukaj firmy, gdzieś blisko siebie, wtedy najczęściej najłatwiej coś sprzedać.

CHatka-eKo

Posty: 7

 
Ogólnie co do przygotowanych propozycji można zauważyć, żę sporo osób stawia w tym momencie na handel żywcem. Te największe firmy mają oczywiście swój transport więc można oczekiwać, że będą w stanie również samodzielnie przyjechać po sprzedawane zwierzęta.

francuzz

Posty: 4