Noclegi terma Bania

Noclegi terma Bania

Cześć, gdzie zatrzymywaliście się w Białce Tatrzańskiej? Z hoteli już chyba wszystkich korzystałem na przestrzeni lat, a teraz chcę spróbować czegoś innego. Pobyt na 4 osoby, najlepiej z wyżywieniem. Jakieś pomysły?

Lupusx

Posty: 3

 
SPA termalne w Białce Tatrzańskiej wysokiej jakości. Klub nocny też jest, też całkiem przyjemny. Sprzęt turystyczny do wypożyczenia na miejscu, więc jakoś przesadnych zmartwień nie ma.

amrmas22

Posty: 5

 
Z synami bywam co roku na nartach w Białce Tatrzańskiej, a teraz wyjątkowo wybieramy się latem na termy. Zatrzymujemy się zawsze w Marynie, marynabialka.pl. Idealna sprawa, bo masz spanie, jedzenie, rozrywki w jednym miejscu, a lokalizacja taka, że do najważniejszych atrakcji dojdziesz spokojnie spacerem. No i gospodarze widać doceniają rodzinną atmosferę. W pokojach do niczego nie można się przyczepić. Prysznic, internet jest. Leżak można wystawić. Dużo miejsca do relaksu przy grillu. Atmosfera integracji, dużo narciarzy. Nie tylko ja polecam ten ośrodek wypoczynkowy. Ogólnie ma chyba najwięcej pozytywnych opinii pod względem lokalnym.

namok

Posty: 10

 
W Białce Tatrzańskiej super wypoczniesz. A gdzie się zatrzymać? W sumie dobre pytanie. Mój faworyt to domek „Maryna”. Dlaczego tam? Przede wszystkim masz po wyjściu z domu bezpłatny przystanek Ski Busów, rabaty na okoliczne termy, solidne żarcie i dużo rozrywek dla dzieciaków. Dość duży dom wypoczynkowy, ale nikt sobie w drogę nie wchodzi. Obsługa ogarnia, nikt się nie skarży.

luzert

Posty: 11

 
W sezonie to lepiej zrobić zawczasu rezerwację i koniecznie zapłacić zaliczkę, bo w sumie spory ruch. Białka najlepsza alternatywa dla Zakopanego teraz.

MalinovyKIKS

Posty: 34

 
Quadami śmigałem w Białce Tatrzańskiej z kumplami na wieczorze kawalerskim. Super sprawa na wakacje.

piehoot

Posty: 9

 
Latem na Białką to się spokojnie opalisz :D Na spacery dłuższe polecam szlak Pogórza Gliczarowskiego. Piękny klimat, dobrze wspominam wakacje w Białce Tatrzańskiej. Woda, góry, spokój, dobrze wyposażone bazy noclegowe. Naprawdę jest z czego wybierać.

edyta123

Posty: 7