Zaufany sklep MASZYNY GRZEWCZE

Zaufany sklep MASZYNY GRZEWCZE

Nie wiem czy na forum znajdę tutaj taką informację, jednakże proszę powiedzcie mi czy znacie jakąś zaufaną firmę (najlepiej polską), jaka zajmuje się serwisowaniem i oczywiście sprzedażą tuneli grzewczych? Będę niezwykle wdzięczny i mogę zaprosić na kawę :)

Mariusz – poszukujący

jajajosz12

Posty: 24

 
W mojej głowie nie ma nawet śladu informacji na ten temat więc wiesz... Jednakże co do czego to proponuję w necie poszperać. Jak nie na tym forum, to może jeszcze na jakimś innym, no w końcu necik jest głęboki jak rzeka i pewno znajdzie się jakiś fachowiec, który korzystał z tych twoich zgrzewarek i jest w temacie na tyle, aby się wypowiedzieć... jednak ja nie jestem jednym z nich więc sorka i życzę powodzonka w szukaniu i w prowadzeniu potem twojego biznesu.

NArk@

zasscier76

Posty: 43

 
Proszę, transelektro.pl nasza rodzima wrocławska firma.

Kilka dni temu w szkole mieliśmy o rozwijających się prężnie biznesach i pomiędzy innymi też o tej firmie. Skoro są na rynku ponad dwie dekady i wciąż się prężnie rozwijają to na pewno są warci zaufania. Generalnie mieliśmy fotografie jak wygląda zakłąd i jak jest prowadzona produkcja i robi wielkie wrażenie :D Nie wiem jak inne firmy, niemniej jednak weź tą pod spostrzeżenie, natomiast ja ci życzę powodzenia w biznesie.

Pamiętaj, płać dobrze ludziom i szanuj klientów ;)

Chiny12

Posty: 31

 
Od chińczyków może będziesz miał taniej, natomiast jakość to raczej nie będzie za wysoka, o ile nawet nie okaże się, że to jakiś bubel, co nie zgrzewa tak jak trzeba i wszystko idzie do poprawki. Ja stawiam na polskie firmy, we Wrocławiu od zgrzewarek i tuneli grzewczych masz Transelektro. Tomek Pająk prowadzi to przedsiębiorstwo już od ponad 20 lat, a człowiek zna się na tym co robi i szanuje swoich pracowników i klientów. Jak jeszcze ich nie znasz, to koniecznie sprawdź.

Eksperttt45

Posty: 32

 
Hm....

no to obecnie pytanie z działu „trudne“. Kurcze nie wiem co to są te tunele grzewcze i gdzie tego szukać. Mój tata jest elektrykiem, natomiast też nie jarzy jak mu mówiłam o co chodzi, więc Ci chyba nie pomogę To co wiem to fakt, że pewno znajdzie się ktoś kto ci pomoże, bot utaj na forum jest niezmiernie mnóstwo osób i większość z nich pracuje gdzieś, może się też znajdzie ktoś kto akurat pracuje z takini tunelami grzewczymi i odpowie na twoje pytanie Mam nadzieję, że taka osoba się znajdzie.

Papa

Kremussi

Posty: 24

 
Nie znam się na tym więc jedyne co Ci mogę powiedzieć, że wyszukiwarka zna się nie tylko na takich sprawach. Może nie odszukasz info o tym jaka firma jest rzetelna tak wprost, natomiast poszukaj firm, które są już długo na rynku. Na ogół te co są długo to mają sprzęt, któremu pożądane byłoby zaufać. Jeżeli chodzi o produkcję to produkt mówi sam za siebie, musi być dobry, aby ktoś go kupował natomiast w takiej branży niezwykle latwo jest stracić zaufanie więc pewno ściemiacze prędko odpadają (1-2 lata i nie ma ;)

Tallulah32

Posty: 33

 
9) A nie da się serwisować twojej maszyny? Jak nie, to ja nie wiem skąd Ty je kupowałeś, chyba z targu. Ja mam moje z wrocławieskiej firmy Transelektro i oni zawsze serwisują sprzęt. Może nabyłeś od sprzedawcy czy pośrednika. Ta firma to producent, wobec tego zawsze pozyskasz serwis i fachową pomoc co wybrać (o ile jesteś świeży w branży). Nawet jak dopiero co zaczynasz to nie oszczędzaj ani na sprzęcie ani na wykwalifikowanych pracownikach albowiem szybko nie staniesz na nogi z takim biznesem.

Pozdrowienia – Tomasz.

Aarchi

Posty: 37

 
Nie chcę mi się aktualnie szukać o tym info... kiedyś u nas mieliśmy taką zgrzewarkę stałocieplną, natomiast ja byłem na dziale sprawdzania jakości produktu więc jedyne co ci mogę powiedzieć to około jedna paczka (zabawki) na 1000 byla trafiona i trzeba było pakować jeszcze raz, natomiast która to zgrzewarka była to zabij mnie a nie pamiętam.. jakaś taka zielona była, natomiast która firma to kompletnie nie mam pojęcia. Byłem tam niecałe pół roku, albowiem słabo płacili (mniej niż obiecali) i się zawinęłem więc znajomości (aby się popytać) raczej nie mam.

Jacuś3456

Posty: 28

 
Tu masz solidnego producenta transelektro.pl już od ponad 20 lat są na rynku i w moich oczach są bardzo kompetentną i rzetelną firmą. Sprzęt nie jest do końca taki tani (lecz i nie najdroższy), lecz mam pewność że jest solidny. Sami robią zgrzewarki i serwisują, nie stosują outsourcingu tam gdzie nie jest on konieczny. Ja od siebie gorąco polecam.

Adam z Tarnowa.

Jordy123

Posty: 18

 
12) Tunele grzewcze możesz tutaj dostać http://www.transelektro.pl/kategoria/produkty/tunele-grzewcze ja ostatnio szukałem dla taty. On nie kupował, natomiast pracuje dla firmy która się tym zajmuje i ta firma tutaj to ich najsilniejszy konkurent (na rynku od lat 90’tych) i tata szukał ingo czy nie potrzebują do pracy, albowiem jego firma traci klientów, a podobno ten transelektro wciąż ma gruntowną pozycję i szanuje swoich pracowników. O ile serio tak jest to na pewno robią porządny sprzęt. Sprawdź ich na pierwszy ogień.

HKrokiew

Posty: 34