gdzie znajde busy rekalmowe

gdzie znajde busy rekalmowe

Czołem panowie i panie. Szukam firmy która zajmuje się produkcją reklam mobilnych na potrzeby agencji reklamowych. Gdzieś, coś, ktoś? Zwłaszcza myślę o przerobieniu busa, bo z przyczepami jest trochę problemów typowo logistycznych.

wiesław11

Posty: 4

 
Profesjonalne pojazdy z zamontowaną reklamą wypożycza KM Polska (busyreklamowe.pl). U nich już kilka razy przy różnorakich kampaniach z takich mobili korzystałem i nie było problemów. Nowoczesne podświetlenie led, wygodne sterowanie, dobra jakość nagłośnienia, generalnie reklama robi naprawdę świetne wrażenie. Jako że całość jest na samochodzie, to można sobie ustawić billboard w każdym miejscu gdzie tylko auto można zaparkować.

TomekK

Posty: 5

 
Polecam firmę KMPolska, oni przerabiają busy pod reklamy i też wynajmują takie pojazdy. Parę razy z wynajmu korzystałem i zawsze szło się z nimi dogadać. Raz postawiłem na busa reklamowego plus do tego zaciąg w postaci przyczepy – idealna sprawa przy naprawdę dużych kampaniach, prawdziwy reklamowy pociąg. Kontakt do nich z ofertą jest na busyreklamowe.pl.

johncena67

Posty: 7

 
Ja już dawno się przekonałem, że własna reklama na własnym samochodzie jest dużo lepsza niż jakakolwiek przyczepa. Daje po prostu większą niezależność, łatwiej się z taką reklamą jeździ i większej ilości miejsc można ją bez pytania kogokolwiek o zgodę ustawić. Mi pojazd dostosowali pod reklamę w KM Polska. Jak to wygląda to na stronie busyreklamowe.pl dobrze widać w opisach. Reklamę mam świecącą z led i efekt jest rewelacyjny, zwłaszcza nocą jest super widoczna.

k124l

Posty: 12

 
Wiesz co, niedawno się zdecydowałem na przerobienie mojego busa firmowego na nośnik reklamy i wszystkim zajęli się ludzie z KM Polska (ich serwis z ofertą busów -busyreklamowe.pl). Obsługa na duży plus, nie kazali mi na samochód długo czekać. Reklama tego typu jest lepsza niż przyczepa bo jest dostępna non stop, wszędzie tam gdzie ustawię busem, tam gdzie dam radę wjechać tam będę mógł się promować.

Anno Domini

Posty: 23

 
Z przyczepami jest trochę problem ze względu na przepisy. Nie wszędzie człowiekowi pozwolą ustawić taką reklamę. Ale jeśli nośnikiem jest bus czy inny samochód to wtedy zmienia postać rzeczy. Ja takie busy z reklamą wynajmuję od KMPolska. O ofercie dużo info jest na busyreklamowe.pl. Biorę samochód z reklamą BackLight, tutaj mam oświetlenie led więc nie muszę się martwić że jak zajdzie zmrok to koniec z działalnością. Jeszcze teraz to pół biedy, ale zimą jak szybko robi się ciemno to ma duże znaczenie.

namok

Posty: 4