Sklep muzyczny z używanym sprzętem

Sklep muzyczny z używanym sprzętem

Hej, mój syn się ostatnio wkręcił w bycie muzykiem i strasznie chce żeby kupić mu gitarę akustyczną. W nową to nie chcę inwestować bo znając jego słomiany zapał to się zaraz rozmyśli i zechce być jednak narciarzem....ale póki ma zajawkę na gitarę to szukam czegoś używanego...gdzie kupić? Ktoś coś?

Kitas 

Posty: 2

 
Jak się dobrze dba o instrument to będzie grać latami, oczywiście o ile się na nim koncertów nie daje bo wtedy ta żywotność jest dużo krótsza. Co innego prywatna gitara do grania przy ognisku a co innego gitara do koncertów co weekend.

warter88

Posty: 4

 
Można poszukać przez serwisy ogłoszeniowe na pewno się znajdą osoby które będą chciały sprzedać jakiś sprzęt instrumenty piece itd.

gagurni

Posty: 10

 
Ostatnio odkryłem bardzo dobry sklep muzyczny na http://musichouse.pl . Sprzedają nowe rzeczy ale też mają szeroki wybór używanych instrumentów kolumn efektów gitarowych i tak dalej. Szybka dostawa, roczna gwarancja na używane sprzęty kompetentna obsługa dobrze zorientowana w temacie.

Fifeczek2

Posty: 18

 
Dobry wzmacniacz gitarowy jest mi potrzebny. Jeśli by ktoś miał coś takiego na sprzedaż używanego ale w dobrej kondycji to proszę o kontakt.

tadziu47

Posty: 6

 
Nie pomogę, nie doradzę, sam w domu to mam jedną starą akustyczną gitarę którą sobie kupiłem jeszcze w czasach studenckich od tamtego czasu nawet na niej nie grałem...ale ile dziewczyn udało się na nią poderwać to moje :))

Miki

Posty: 4