Sklep online z tkaninami
Sklep online z dzianinami

Sklep online z tkaninami
Sklep online z dzianinami

Kochane, wiecie gdzie w internecie sprzedają fajnej jakości tkaniny podszewkowe? Szukam i szukam i nic ciekawego wyłowić nie jestem w stanie a u mnie w mieście sklepu z tekstyliami to nie uświadczę.

Yuri20

Posty: 2

 
Paradoksalnie najciekawsze ubrania powstawały wtedy kiedy dostęp do sklepów i towarów był ograniczony czyli w PRLu, jak widzę stare nagrania video albo zdjęcia to kobiety się wtedy bardzo modnie nosiły.

DiD3K

Posty: 18

 
Satyny tiule czy koronki polecam w sklepie Mikatextiles inne tkaniny też sprzedają ale akurat te mam sprawdzone – modne wzory, mocna tkanina. Dobre opisy produktów są na ich stronie https://mikatextiles.com, dobre foto, dobry kontakt, można w razie problemu dopytać telefonicznie.

mew soncz7777

Posty: 3

 
Podoba mi się bardzo bawełna jaką ma Mikatextiles, sklepy wiem że mają w Wołominie i Radzyminie bodajże, ale też internetowo na stronie https://mikatextiles.com można zamówienia składać – miła obsługa, dużo tkanin mają od ręki dostępnych.

Marcelek2

Posty: 30

 
Piękną wełnę sprzedają na https://mikatextiles.com można na ich materiałach sporo ciekawych rzeczy uszyć. Dobry kontakt z obsługą, szybko dostarczają materiały i też odpowiednio pakują żeby się gdzieś w międzyczasie nie uszkodziły, nie pozaciągały itd.

miasto13

Posty: 6

 
No ja to już od dłuższego czasu szukam krawcowej u której mogłabym co jakiś czas zamówienia składać, bo te ubrania co są w sklepach to wszystkie są robione na jedno kopyto trudno jest się jakoś stylem wyróżnić w dzisiejszych czasach.

micko

Posty: 9

 
Jest problem z dostępnością tkanin w dobrej jakości, większość jest z Chin i też nie mówię że wszystko co chińskie musi być kiepskie ale jednak często tak jest.

amrmas22

Posty: 7