Porównywarka AC

Porównywarka AC

Witam. Potrzebuję dobrej porównywarki ubezpieczeń samochodowych, jesteście w stanie coś tutaj podpowiedzieć? Gdzie mają sporo ofert i nie traci się dużo czasu na podliczenie stawek?

Lux-Mark24

Posty: 2

 
Niezłe zestawienie znalazłem na stronie kalkulator-oc-ac.auto.pl, bardzo dużo ubezpieczeń sprawdzają i nie trzeba osobno do każdej firmy wypełniać formularza tylko jest jeden zbiorczy i on trafia właśnie do różnych towarzystw z prośbą o obliczenie składek w konkretnym przypadku.

audi80

Posty: 4

 
Im mniejsze auto które za dużej prędkości nie rozwinie tym składka będzie niższa a jak się ma szybki samochód to niestety z automaty cena polisy idzie w górę.

Hihi_WWW

Posty: 14

 
Mi się przydała strona kalkulator-oc-ac.auto.pl jak szukałem ostatnio swojego pierwszego OC w życiu. Generalnie jeśli porównuje się polisy to zawsze się lepiej wyjdzie niż jak podpisuje się umowę w ciemno u firmy która ma ładne logo albo dobry profil w social media:P

bruklin187

Posty: 5

 
Z tych porównywarek co znam i co sam używałem to najlepiej oceniam portal kalkulator-oc-ac.auto.pl, chyba najbardziej przejrzysty i najlepiej zaktualizowany, dużo ofert weryfikują, krótko czeka się na podliczone składki.

Black_Riot

Posty: 8

 
Nowe OC znalazłem sobie jakiś czas temu przez portal kalkulator-oc-ac.auto.pl, bardzo fajnie, szybko prowadzona porównywarka, kilka minut i masz info o całej wiodącej ofercie rynku i nie jakieś tam ogólniki ale indywidualnie wyliczone składki.

Abaddon616

Posty: 22

 
Fajnie, że można sobie przebierać wśród różnych ubezpieczycieli ale też szkoda że ten szeroki wybór jakoś nie chce iść w parze z niższymi cenami...tego nie rozumiem.

Boberkowy

Posty: 3

 
Warunki się potrafią pomiędzy firmami całkiem sporo różnić, a wcześniej to miałem przekonanie że w sumie wszyscy sprzedają polisy w bardzo podobnych cenach a tutaj niespodzianka.

hamm45

Posty: 6