Gdzie kupujecie karabiny elektryczne w sieci?

Gdzie kupujecie karabiny elektryczne w sieci?

Ahoj! Szukam faktycznie dobrego sklepu militarystycznego online? Jakiś czas temu kupowałem karabin i niestety nie spełnił on moich oczekiwań. Dzisiaj więc spytam u źródła – gdzie kupować, żeby nie żałować?:)

Yuri20

Posty: 31

 
Nie pamiętam odkąd trwa moja miłość do militariów, lecz z pewnością jest to miłość od pierwszego strzelenia. Kumpel policjant zabrał mnie kiedyś na strzelnicę i tak się zaczęło. Najpierw kupiłem sobie karabin snajperski i pamiętam ten dzień jakby to było wczoraj. Jest magia w tej maszynie. Świetnie układa się w dłoniach, jest niezmiernie czuły jak na swoje gabaryty. Ostatnio znalazłem dość dobrze zaopatrzony sklep z takim asortymentem. Na sklep-asg-militaria.pl można zamówić praktycznie wszystko, czego potrzebuje dusza wojownika:)

ltomzik

Posty: 35

 
Cześć! Ostatnio akurat kupowałem broń online, zaś właściwie to gaz pieprzowy dla żony. W sumie to mój pierwszy zakup tego typu, ale zrobiło się niebezpiecznie na osiedlu i wypada było się jakoś ochronić. Ten gaz kupiliśmy w sklepie z militariami na sklep-asg-militaria.pl i mogę powiedzieć, że transakcja została zrealizowana sprawnie, bez problemowo. Nie wiem jak tam wygląda poprawnie oferta z pistoletami, bo nie znam się na tych kwestiach, ale widziałem, że są takie rzeczy.

ghjss

Posty: 35

 
Dzień porządny panowie :) Też szukam jakiegoś fajnego pistoletu maszynowego! Ostatnio kupowałem w necie i średnio mi się ten zakup podobał. Okazało się, iż ten karabin nawet nie leżał koło dobrej broni, natomiast amunicja nadawała się do dokarmiania ptaków co najwyżej, natomiast nie do nabicia broni:) No lipa totalna.

Też, też będę wdzięczny za jakąś podpowiedź, gdzie kupujecie?

wujtom

Posty: 35

 
Nie pamiętam odkąd trwa moja miłość do militariów, lecz z pewnością jest to miłość od pierwszego strzelenia. Kumpel policjant zabrał mnie kiedyś na strzelnicę i tak się zaczęło. Najpierw nabyłem sobie karabin snajperski i pamiętam ten dzień jakby to było wczoraj. Jest magia w tej maszynie. Wyśmienicie układa się w dłoniach, jest niezmiernie czuły jak na swoje gabaryty. Ostatnio odszukałem dość dobrze zaopatrzony sklep z takim asortymentem. Na sklep-asg-militaria.pl można zamówić praktycznie wszystko, czego potrzebuje dusza wojownika:)

Pszemeg

Posty: 44

 
Czołem! Karabinki, pistolety, sprzęt optyczny, doświadczona odzież, natomiast też zabawki na kapiszony – takie rzeczy można kupić chociażby przez portal sklep-asg-militaria.pl. Tutaj zamawiam najczęściej, bo mają dobrą jakość za stosunkowo nieduże pieniądze.

Głównie repliki ASG są tutaj całkiem tanie, jak na to co się widzi w innych sklepach tego typu. Wysyłka szybka, kontakt mailowy też niezmiernie sprawny. Już parę sklepów zaliczyłem i ten wygląda na ich tle niezmiernie korzystnie.

mati

Posty: 39