nauka programowania dla dzieci Rzeszów, znacie ?

nauka programowania dla dzieci Rzeszów, znacie ?

Szukam sprawdzonych warsztatów dla dzieci z kodowania. Może orientujecie się coś na temat nauki programowania dla dzieci w Szczecinie? Najlepiej jakaś konkretna i sprawdzona placówka.

Jarko445

Posty: 1

 
Nauka programowania dla dzieci to super frajda. To nauka, ale też zabawa, która uczy dzieci wytrwałości i konsekwentnego dążenia do celu. Sprawdziłam na własnej skórze, a w zasadzie na skórze mojego syna. Chodzi na kursy w Bydgoszczy. Wspaniała kadra programistów.

pawel253

Posty: 10

 
Ja też polecam programowanie dla dzieci. To wyjątkowe dodatkowe lekcje, które podobają się młodzieży. Nasza córka chodzi na zajęcia w Rzeszowie. Od samego początku była nimi bardzo zafascynowana. Tworzy własne gry i nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Taka umiejętność przyda jej się w przyszłości.

Lupusx

Posty: 11

 
Kursy programowania dla dzieci są dzisiaj faktycznie niezmiernie znane. Ja posłałam córkę i syna na zajęcia w Kielcach i nie żałuję wyboru. To faktycznie przyszłościowe dodatkowe zajęcia.

Klara323

Posty: 17

 
Jeśli chcesz zapisać dziecko do naprawdę dobrej szkoły kodowania, polecam to miejsce https://www.giganciprogramowania.edu.pl. To sprawdzone zajęcia programowania dla dzieci w Szczecinie.

Odi

Posty: 3

 
Dobry wybór. Naprawdę kursy programowania dla dzieci to wspaniała opcja. Kodowanie uczy logicznego myślenia i rozwiązywania problemów. W Kielcach znajdziesz sporo ofert. Pozdrawiam.

Pacothelllucia

Posty: 15