Cegła dziurawka

Cegła dziurawka

Dobrej klasy dziurawka do ścian działowych – gdzie zamówić? Ma ktoś może szczególnie dobre doświadczenia z jakimś producentem, typem cegły itp.? Teraz dużo jest różnych zakładów produkujących takie rzeczy ale z jakością bywa różnie.

tigra32

Posty: 2

 
Pozytywne mam doświadczenia z firmą Ceramik 91 (ich portal:ceramik91.pl). Doradzili w wyborze cegły, w oszacowaniu ilości, można było się z architektem skonsultować, także zamówiłem tyle cegły ile było mi potrzebne a sama cegiełka prima sort – dobrze izoluje ale też świetnie się prezentuje estetycznie.

Fajaaa

Posty: 35

 
Nie mam pojęcia kto dobrą cegłę w okolicy robi, ja raczej na takim materiale nie pracują, teraz dużo osób wybiera różnego typu bloczki, co wcale taniej nie wychodzi koniec końców.

Ślicznnne

Posty: 2

 
Jak dla mnie cegła to przede wszystkim dobrze wygląda, nic dziwnego że teraz ludzie chętnie sobie płytkują imitacjami cegły mieszkania i domy od wewnątrz, żeby sobie klimat zrobić.

labuh

Posty: 11

 
Nie za bardzo kojarzę firmy które by cegłę w jakimś fajniejszym standardzie robiły, ale mogę podpytać bo mam kumpla murarza z którym zazwyczaj przy tematach budowlanych się konsultuję .

Acclaim

Posty: 12

 
Cegła jest ponadczasowa, nie wiem czy ktoś kiedyś wymyśli bardziej uniwersalne i trwałe tworzywo, ale też cegła potrafi kosztować zwłaszcza ta wypalana tradycyjnie. No ale coś za coś, nic za friko. Takie zabytki z cegły na przykład – stoją po kilkaset lat czyli chyba się opłaci ;-)

Azazel412

Posty: 9

 
Ostatnio też się rozglądałem za firmą która dziurawkę produkuje to ceny potrafią się mocno różnić, co firma to inne warunki, trudno się w tym wszystkim połapać powiem szczerze.

090913123

Posty: 6

 
Generalnie w dzisiejszych czasach jest problem z jakością, jak już coś jest dobre to musi trochę kosztować, takie mam w każdym razie doświadczenia co do materiałów budowlanych.

wrrraak22

Posty: 11

 
Na zachodzie jak byłem w Holandii to same domy z cegły stoją, to znaczy nie wiem czy to prawdziwa cegła czy tylko jakaś dekoracja, ale z zewnątrz elewacje ceglaste, dobrze się na to patrzy.

sthEn

Posty: 7

 
No ja się właśnie zastanawiam nad cegłą, na ile jest sens właśnie na tym materiale budować, a na ile jednak może lepiej poszukać czegoś bardziej ekonomicznego.

Seba123

Posty: 21