meble do open space, gdzie szukać?

meble do open space, gdzie szukać?

Jakie meble do gabinetu polecilibyście, gdy pomieszczenie pod gabinet nie jest zbyt duże, a trzeba jednak wstawić do niego biurko i choćby jeden jakiś pojemny regał?

inhuman

Posty: 2

 
Teraz panuje moda na wszystko, co jest nowoczesne, dlatego właśnie takie meble do gabinetu mnie interesują. Sprawdzę, co polecacie. Dziękuję i pozdrawiam wszystkich.

Worms

Posty: 23

 
Meble do open space są nadal niezwykle sławne, lecz widzę, że teraz raczej oddziela się poszczególne biurka ściankami. Coś takiego będę musiał kupić. Nie teraz, lecz w niedalekiej przyszłości, dlatego jeśli polecacie jakieś konkretne meble tego typu, to czekam i z góry dziękuje za każdą odpowiedź.

bodzik155

Posty: 3

 
Ja wolę skromnie. Nieduże biurko, funkcjonalny regał i mobilny kontenerek biurowy. Takie właśnie meble do open space wybrałam do biura i spotkały się z zadowoleniem pracowników. Są komfortowe w użytkowaniu i co ważne, są solidne, więc o następnych na razie nie muszę myśleć.

Damiano

Posty: 4

 
Wybierałam meble do gabinetu, kierując się ich funkcjonalnością. Wygodne biurko, ergonomiczny fotel i pojemne szafki do przechowywania dokumentów i gotowe :D

SZczecinek23

Posty: 12

 
Zerknij na tę firmę http://www.systemmeble.pl/www/meble_biurowe/#_. Oferują meble biurowe wraz z aranżacją. Kompleksowo i profesjonalnie. Korzystaliśmy z ich oferty, dlatego polecam.

borek149

Posty: 2

 
Ja wolę skromnie. Nieduże biurko, funkcjonalny regał i mobilny kontenerek biurowy. Takie właśnie meble do open space wybrałam do biura i spotkały się z zadowoleniem pracowników. Są komfortowe w użytkowaniu i co istotne, są solidne, więc o następnych na razie nie muszę myśleć.

Bhapo

Posty: 5

 
Meble do open space są nadal bardzo popularne, ale widzę, że teraz raczej oddziela się poszczególne biurka ściankami. Coś takiego będę musiał kupić. Nie teraz, ale w niedalekiej przyszłości, dlatego jeśli polecacie jakieś konkretne meble tego typu, to czekam i z góry dziękuje za każdą odpowiedź.

CHatka-eKo

Posty: 18

 
Wybierałam meble do gabinetu, kierując się ich funkcjonalnością. Wygodne biurko, ergonomiczny fotel i pojemne szafki do przechowywania dokumentów i gotowe :D

Marioleczka

Posty: 10

 
A jaka firma wykonywała dla was projekt? Chętnie poznam, bo najlepsze oferty są z polecenia. Nie niezwykle orientuję się w tych wszystkich materiałach, systemach itp. Lecz owszem widziałem fajne meble do open space, tylko, że te niestety nie na nasz budżet. Może naprawdę zamówić meble na wymiar?

mirekp2005

Posty: 13