Problemy z potencja

Problemy z potencja

No dobra, ktoś musi zadać to pytanie, więc niech będzie, że wypadło na mnie – czy rozmiar ma znaczenie? Pytanie do kobiet oczywiście. Co myślicie, co uważacie? Druga rzecz, jeśli ma to...czy można jakimiś ćwiczeniami, dietą, suplementacją jakoś realnie powiększyć przyrodzenie?

NEO-MAxi34

Posty: 2

 
Tabletek to widzę w reklamach telewizyjnych całe morze, z żadnej marki nie korzystałem jeszcze także dobrym doradcą w temacie nie będę chociaż zastanawiam się dość poważnie od jakiegoś czasu czy by sobie w jakiś wspomagacz nie zainwestować tak zupełnie z ciekawości dla wypróbowania na ile to coś da.

Kitas

Posty: 5

 
Raz nawet brałem jakieś tabsy na potencję i powiem że dopóki brałem to działało ale jak przestałem to się ten efekt urwał dość szybko.

alusia

Posty: 9

 
Ciekawe ile cm mają rekordziści w długości i obwodzie. Myślę że można by się zdziwić, tylko że znowu taki aż za duży sprzęt to też moim zdaniem nic dobrego – raz że niewygodne, a dwa że dla partnerki te rekordowe wymiary wcale nie muszą oznaczać większej przyjemności.

zenio

Posty: 5

 
Wydałem trochę kasy niedawno na tabletki dr Penigreat i zobaczymy co z tego będzie. Skład mają naturalny, jest tutaj chociażby buzdyganek i trochę sobie ogólnie na temat składników poczytałem w necie, to ma to sens wszystko.

alek45

Posty: 24

 
Mam sprawdzone tabletki Dr Penigreat, do nich mam zaufanie, żadnych skutków ubocznych, problemów gastrycznych, a brałem je dobre pół roku ciągiem, polecam.

Klakier

Posty: 9

 
Faceci z jednej strony mają łatwiej jeśli chodzi o seks, bo łatwiej jest im się tak naprawdę nastawić – nie potrzebują tak klimatu, warunków itp., ale z drugiej strony też częściej mają problemy z jakąś niemocą...

frutes45

Posty: 19

 
Ciekaw jestem czy wśród moich znajomych ktoś z takich polepszaczy i usprawniaczy korzysta :P Bo wiadomo że się nikt w rozmowie przy piwku nie będzie na takie tematy rozwodził.

Lupusx

Posty: 5