Pompy membranowe

Pompy membranowe

Witajcie.
Ostatnio musiałem nabyć kilka maszyn do mojego małego warsztatu. Czy ktoś zna jakiś dobry sklep online poprzez któty mógłbym nabyć takie maszyny. Szczerze powiem, iż cena jest dla mnie najważniejsza.

Pozdrawiam.

Bienkus

Posty: 20

 
Witaj.

Posiadam podobny problem. Poszukuje dobrych pomp do mojej firmy. Zna może ktoś jakiś ciekawy sklep internetowy ze stosunkowo niskimi cenami. Może to być zarówno sklep stacjonarny jednak najlepiej aby był jak najbliżej naszego miasta.

Za wszystkie porady z góry dziękuję.

yarofe

Posty: 34

 
Witaj, poszukuję tak samo jak ty. Znalazłeś może już coś ciekawego? Ja objechałem wszystkie tego typu sklepy w mieście lecz nie odnalazłem nic ciekawego.

Jak coś już było to w takiej cenie, iż głowa aż mnie zabolała.

PPaleH

Posty: 35

 
Witajcie, potrzebuje podobnie jak ty pomp dozujących. Poszukiwałem już w kilku sklepach lecz na razie nie znalazłem nic konkretnego. Najlepiej aby był to sklep online, bowiem nie mam za niesłychanie czasu aby jeździć po sklepach.

Jakby ktoś miał cos fajnego proszę o odpowiedź.

Orolniki

Posty: 22

 
Witaj, posiadam taki sam problem jak ty. Szukam porządnej jakości pomp magnetycznych do naszego warsztatu. Już niedługo będzie otwarcie a jeszcze nie mamy potrzebnego sprzętu. Jakby ktoś mógł polecić porządny klep internetowy proszę o pilny kontakt. Może być tutaj a może być w prywatnej wiadomości.

Dziękuję za wszystkie informacje.

El2CzupakaBra

Posty: 22

 
Witaj, jeśli szukasz firmy z naszego regionu możesz zbadać listę lokalnych firm, na pewno znajdzie się coś ciekawego. Z tego co wiem na mieście gdzie był taki spis firm, chyba w bibliotece lecz nie jestem pewien. Albo spróbuj poszukać a stronie informacyjnej naszego miasta, coś a pewno odnajdziesz.

Powodzenia w nowej działalności

AnnnnoD

Posty: 21