ogłoszenia towarzyskie

ogłoszenia towarzyskie

Para szuka chętnej pani do zabawy we trójkę – gdzie takie ogłoszenia znajdę? Szukam portali z sex anonsami. Najbardziej zależałoby nam żeby znaleźć dziewczynę w Poznaniu. Z góry dzięks za info!

Lupusx

Posty: 4

 
Mega dużo pań się ogłasza online teraz bo to jest super wygodne, można w szybki sposób dotrzeć do szerszego grona chętnych i jest to na pewno też bezpieczniejsze niż taki od razu kontakt face to face.

strusiek

Posty: 19

 
Dużo ogłoszeń masz na stronie tolka.pl, głównie są z większych miast typu Warszawa, Poznań, Łódź z tego co widziałem. Ja szukałem dziewczyny która lubi trochę ostrzej się zabawić i w sumie trafiłem dobrze już za pierwszym razem, od tamtego czasu tylko się z nią umawiam.

fikusik

Posty: 10

 
Dużo się potworzyło różnych portali tego typu, mi się najlepiej korzysta ze stronki tolka.pl, ogłoszenia mają najlepsze, dziewczyny są naprawdę fajne a umawiałem się już chyba z pięcioma różnymi...i na żadną nie narzekałem żeby coś było nie teges.

Damianek34

Posty: 35

 
Akurat internet to jest kopalnia sex ogłoszeń, można znaleźć dziewczynę każdego typu urody o każdych preferencjach, żadnej konkretnej stronki nie polecę bo nie mam pamięci do nazw ale sam już parę razy z takich sex ofert korzystałem.

Trener

Posty: 4

 
Gdzieś widziałem trochę sex anonsów co do masażów z francuskim finałem, ciekawie to wygląda, ktoś może się spotykał na coś takiego? Gdzie znaleźliście ogłoszenie?

Radosny

Posty: 12

 
Jeśli miałbym się spotykać z kimś poznanym w internecie to raczej wolałbym na jakimś neutralnym terenie, w hotelu, pensjonacie, ale na pewno nie u kogoś w mieszkaniu itp.

gurus44

Posty: 11

 
Dobre anonse wiszą na stronie tolka.pl, gdzieś od pół roku się tutaj umawiam na spotkania i raczej jestem zadowolony. Wiadomo zawsze można trafić lepiej i gorzej, ale raczej te laski co się z nimi spotykałem były w porządku.

tigra32

Posty: 4