siatka na kontener ??

siatka na kontener ??

Jaki materiał będzie doskonalszy, jeśli chodzi o zabezpieczenie gruzu siatką na kontener? Mam na myśli polipropylen i polietylen. Jak wiecie coś na ten temat, napiszcie. Niezwykle dziękuję.

Jasio

Posty: 2

 
Myślę, że też zdecyduję się na te optymalne parametry. Nie chciałbym, żeby inwestycja okazała się na chwilę. A jednak z tego, co teraz widzę, będą to raczej uciążliwe materiały, które jeszcze pożądane byłoby byłoby przenieść przy pomocy takiej siatki do kontenera. Największa grubość która jest?

Oct714

Posty: 13

 
Od mrozu też się nie niszczą. Polipropylen jest o tyle idealnym tworzywem, że jest odporny na wszelkie czynniki zewnętrzne. Można kupić siatkę do kontenera z najgrubszego sznurka. Wtedy będzie jeszcze niezwyklej trwała. Trzeba pamiętać, że transportowe siatki użytkuje się codziennie, więc pożądane byłoby zamówić taką o optymalnej wytrzymałości.

Miluśkooo2

Posty: 13

 
Jestem zadowolony z siatek na kontener. Służą też świetnie jako sprawdzone siatki do zabezpieczenia towarów na paletach. Są odporne na szereg zewnętrznych czynników. Nie niszczą się od promieniowania uv.

micko

Posty: 4

 
My też nie mamy na co narzekać, albowiem siatka do kontenera z polipropylenu służy nam już poprzez bardzo długo. Nie ma na niej żadnych śladów użytkowania, choć w naszym wypadku chodzi o rzeczywiście intensywną eksploatację.

Bryzyt1

Posty: 16

 
Siatki do kontenerów te najmocniejsze można kupić w tym sklepie https://siatki24.eu/siatka-kontenery/386-siatka-zabezpieczajaca-do-ochrony-siatka-na-kontenery-10-x-10-4.html. Polecam, gdyż z własnego doświadczenia widzę, iż tu jest dobra jakość polipropylenu. Na co dzień używamy siatek. Są naprawdę mocne.

czesł_12

Posty: 4

 
Pewnie zamówimy je, bo widać, że są dobrej jakości. Jeśli piszą tak, jak jest naprawdę, to właśnie takich siatek na kontenery szukamy. A co do ceny, to oferty w różnych sklepach różnią się bardzo? Porównywał ktoś ceny?

Marioleczka

Posty: 10

 
Dlatego właśnie to znakomite siatki zewnętrzne. Można użyć ich jako siatki na kontenery do transportu, ale też do zabezpieczenia towarów składowanych w kontenerach na placach budowy lub na wysypiskach na odpady. Są optymalnie trwałe i odporne na skrajne temperatury, deszcz czy promieniowanie uv.

23-Obert

Posty: 12

 
My też nie mamy na co narzekać, bo siatka do kontenera z polipropylenu służy nam już przez bardzo długo. Nie ma na niej żadnych śladów użytkowania, choć w naszym wypadku chodzi o naprawdę intensywną eksploatację.

sheinsane

Posty: 16