Warszawa, Wynajem studia na godziny

Warszawa, Wynajem studia na godziny

Bardzo mi zależy na wynajęciu dużego studia z dużą cykloramą, oświetleniem, systemem ruchomych teł...Korzystał ktoś z was może z takiego miejsca i może polecić?

WiQ111

Posty: 15

 
Jak już będziesz zanosić plik do wydruku to warto pamiętać o takich rzeczach jak to, że obraz powinien być w skali 1:1 i z rozdzielczością 300dpi!

Eukalipto

Posty: 35

 
W swojej karierze fotografa to miałem już okazję pracować w naprawdę różnych warunkach:P Nie zawsze jest kolorowo, ale teraz faktycznie można znaleźć w miarę cywilizowane warunki za niezłe pieniądze.

deamonix1

Posty: 29

 
Moją ostatnią sesję robiłem w studio na Woronicza :) Tam to miałem królewskie warunki, ale to po znajomości się udało. Wiesz, w przypadku sesji katalogowych warunki nie muszą być jakieś ekstra, ale jak już pracujesz z modelkami, wtedy fajnie jak chociaż klimatyzacja jest na miejscu.

morssssik

Posty: 29

 
Ooo ile ja bym dał za wielkie studio, najlepiej dwustumetrowe! Mam kosmiczne pomysły na sesje, ale takie z rozmachem...Tylko ciekawe, czy bym inwestora w taki projekt znalazł.

Hmm...:)

ZaNK3R

Posty: 29

 
Bardzo dobrze wspominam pracę na planie przygotowanym przez markę http://www.woart.pl.

Wynajęliśmy ich studio na kilka dni i praca szła bardzo sprawnie. Jest duża cyklorama, do tego lampy sterowane na pilota. Nam to miejsce podpasowało też dlatego, że jest na poziomie ziemi, a wjazd do środka jest przez bramę 3x3m.

frotka90

Posty: 32

 
Ja miałem doświadczenia z wieloma studiami w swoim życiu i w większości były to tylko nieco większe pokoje. Dopiero z dużym studiem spotkałem się u www.woart.pl.

To w zasadzie ogromna hala, na grubo ponad sto metrów kwadratowych. Duża cyklorama, wszystko tam mają duże:P Dla mnie istotne było też, że mają na stanie dużą moc przyłączeniową, nawet do 200kW.

Saagerrak

Posty: 32

 
Ja to nie znam takich firm. Jeszcze nie miałem okazji zlecać wydruków. Jak już chcę sobie jakieś zdjęcie z kompa przerobić na formę papierową, to korzystam ze swojego poczciwego HP i w sumie na jakość nie narzekam:P

Bernatsti

Posty: 38

 
Temat dla mnie dość świeży. Właśnie wczoraj skończyliśmy jeden dość ważny projekt dla jednego klienta. Całą sesję katalogową zrobiliśmy w studio http://www.woart.pl. Fajne, profesjonalnie zaaranżowane miejsce. Cykloramę mają tutaj sporą, bo szeroką na 8,5 metra, także można trochę podziałać.

MShR

Posty: 20

 
Jest na mieście dużo studiów dość fajnie zrobionych, ale w większości niewielkich metrażowo, także tylko na takie małe sesyjki.

Pozdrawiam!

DevilScream

Posty: 24