kaptury foliowe na skrzynie, jaka firma ?

kaptury foliowe na skrzynie, jaka firma ?

Witam. Jeśli znacie może jakieś polecane miejsce z kapturami foliowymi na big-bagi, dajcie znać. Zależy mi wyłącznie na perfekcyjnej jakości folii LDPE, bo inny rodzaj się nie sprawdza.

Czarek

Posty: 3

 
Przekładki foliowe to szczególnie fajna sprawa. Dzięki nim bez problemu możesz zabezpieczyć towar na paletach. W naszym wypadku świetnie się sprawdzają. Kupujemy w hurcie, ponieważ w ten sposób najbardziej się opłaca. Poza tym online jest taniej. Wystarczy znaleźć dobrą sprawdzoną hurtownię. Polecam przekładki z folii LDPE.

merylos

Posty: 4

 
A worki foliowe budowlane? Może macie jakieś konkretne namiary na dobrego producenta? Byłbym wdzięczny, bo potrzebuję dużej ilości i nie chciałbym wyrzucić pieniędzy w błoto. Podobno najlepsza jest folia LDPE, ale jak macie jakieś inne odmienne zdanie czy opinię, to chętnie poznam. Z góry dziękuję.

MociMOC

Posty: 6

 
Dobra myśl z tym producentem. Będę musiał ogarnąć sieć w poszukiwaniu wkładów foliowych. Nie zamierzam nabyć w pierwszym lepszym miejscu, bo znając życie, będzie to marna jakość. Producent to producent, zawsze możesz dopytać co i jak. Byłbym wdzięczny, jak macie jakieś polecenia i możecie się podzielić.

labuh 

Posty: 3

 
Nam też przydałaby się jakaś rzetelna propozycja wkładów foliowych do pudeł. Również liczymy na stałą współpracę, więc może wówczas udałoby się wynegocjować jakieś korzystne ceny.

Kitas

Posty: 2

 
Chcę spytać o worki foliowe na opony. Nie mam w tej kwestii doświadczenia, a podobno takie dobrze chronią opony przed wilgocią. Jak coś, to możecie polecić jakiś dobry sklep czy coś? Z góry niesłychanie dziękuję za wszelką pomoc.

krzycho.zapaszek

Posty: 26

 
Tutaj mają świetnej jakości wkłady foliowe http://www.karolinex-worki.pl/pl/oferta/produkt/29-wklady-foliowe-do-pudel--skrzyniopalet-i-bigbagow. Polecam, ponieważ od lat korzystam z ich oferty i nigdy się nie zawiodłem. Produkują przekładki z folii różnej grubości.

ooops65

Posty: 23

 
Zastanawiam się, ile dokładnie mogą kosztować takie wkłady foliowe do big bagów. Szukam czegoś w naprawdę korzystnej cenie, bo już niedługo będę potrzebował dużej ilości takiego asortymentu.

propek1

Posty: 8

 
Zwłaszcza, jak takie kaptury foliowe na big-bagi są potrzebne na stałe. Mam nadzieję, że polecicie tutaj kogoś, komu można zaufać, jeśli chodzi o produkcję. Obecnie zaczynamy nową budowę i takich właśnie opakowań będzie nam potrzebnych większa ilość. Z góry dzięki za każdą pomoc.

23-ulaś

Posty: 13

 
Kaptury foliowe na paletę najlepiej kupić online. Wychodzi taniej, jak znajdziesz jakąś zaufaną hurtownię czy producenta. Nie polecam regranulatu, bo wtedy masz małą pewność co do trwałości. Osobiście korzystam z kapturów z folii LDPE różnej grubości zależnie, co dokładnie musimy opakować. Sprawdza się i dlatego szczerze polecam.

mew soncz7777

Posty: 5