poradniki o fitnessie, który portal?

poradniki o fitnessie, który portal?

Witam. Może znacie jakiś fajny serwis z artykułami o modzie? Interesuje mnie portal, gdzie piszą osoby, które naprawdę znają się na bieżących trendach. Jak coś piszcie swoje propozycje.

Dzidzia

Posty: 3

 
Tak i wszędzie gdzie tylko się da :) Poradniki o modzie znajdziesz u znanych marek modowych. Możesz też poszperać w serwisach lifestylowych. Tam jest sporo fajnych porad.

Yuri20

Posty: 4

 
Nie znam żadnego rzetelnego portalu lifestylowego. Pomimo tego, że szukałem, nie znalazłem niczego dobrego. Interesują mnie artykuły o motoryzacji. Chciałbym dowiedzieć się o ubezpieczeniach, zakupie nowego auta, nowych technologiach. Może polecacie jakiś fajny serwis, gdzie piszą fachowcy?

Kowalski

Posty: 14

 
Tak i wszędzie gdzie tylko się da :) Poradniki o modzie odszukasz u znanych marek modowych. Możesz też poszperać w serwisach lifestylowych. Tam jest sporo fajnych porad.

Strzała

Posty: 5

 
Zapisz się na fitness, a porady czytaj najlepiej tylko dla domu. Artykuły o fitnessie niewiele ci pomogą :) Nie negują twojej potrzeby, ale jak zacząć wdrażać aktywność ruchową w życie, to tylko na zajęciach :D Korzystam z serwisów. Czytam zwykle poradniki o modzie. Zawsze coś fajnego wynajdę.

Laleczka

Posty: 22

 
To jest link do naprawdę bardzo rzetelnego serwisu lifestyle http://citymag.pl/jak-wybrac-teczke/. Mnie odpowiada, bo mogę tu znaleźć bardzo ciekawe artykuły o podróżach oraz fitnessie. Moje dwie dziedziny, w których jestem chłonna wiedzy.

łał45

Posty: 13

 
Dobry portal lifestylowy to również i moja potrzeba :D Poszukuję czegoś naprawdę doświadczonego. Jak dotychczas nie spotkałem się z wyśmienitym miejscem, gdzie artykuły są pisane fajnie i przyjemnie się je czyta. Wszędzie to samo, na jedno kopyto. Jak człowiek chce się dowiedzieć czegoś konkretnego, to na nieszczęście lipa :(

mniszekkk5

Posty: 15

 
Zwykle czytam artykuły o modzie. Nie mam jednak swojego ulubionego serwisu. Na wielu stronach można znaleźć ciekawe info, porady i wskazówki. Nie zatrzymuję się na jednej stronie. To by mnie mocno ograniczało. Moda idzie do przodu, więc szperam wszędzie, gdzie popadnie :D Jak lubicie być trendy, to na pewno trzeba tę dziedzinę regularnie śledzić.

sklepowa12

Posty: 3

 
Myślę, iż na niejednym portalu odnajdziesz takie informacje. Może niezwyklej w branżowych serwisach, a nie na portalu lifestylowym. W takim masz generalnie pisane porady. Doświadczone porady tylko w salonie ;)

Marko

Posty: 3

 
Skoro ma być fachowo, to ja również poproszę coś z kategorii poradniki o kawie. Niewiele jest miejsc, gdzie można odnaleźć ciekawostki i rzeczywiście rzetelną wiedzę w tym temacie. Może tutaj polecicie w końcu coś dobrego.

Tomcio

Posty: 9