Produkcja opakowań foliowych

Produkcja opakowań foliowych

Hej, witam! Worki metalizowane w dobrym standardzie są mi potrzebne. Gdzie coś takiego można kupić za niewygórowane pieniądze? Oczywiście przeznaczenia takich worków ma być do pakowania ryb. Interesuje mnie większe zamówienie, nawet kilka tyś sztuk.

Kitas

Posty: 1

 
Dużo różnych folii i opakowań produkuje Foliapak. Współpracuję z nimi już dość długo i jeszcze się na jakości samych materiałów ani obsługi nie zawiodłem. My głównie potrzebujemy do siebie do firmy ich folii metalizowanych, ale wiem, że też mają inne spożywcze i przemysłowe różnego typu. Z resztą przez ostatnie lata mocno poszerzyli ofertę, pamiętam czasy jak mieli tylko kilka podstawowych wzorów.

namok

Posty: 3

 
Jakiś czas temu na stanowisku z mięsem gdzie pracuję nam wymieniali worki na jakiegoś innego nowego producenta, ale nie wiem jak ta firma się nazywa. W każdym razie jakościowo jest rzeczywiście lepiej, nie rwą się tak jak poprzednie.

mew soncz7777

Posty: 8

 
Przy foliach przemysłowych to często problemem jest słaba konstrukcja materiału. To musi być naprawdę mocne tworzywo, żeby tego typu duże obciążenia wytrzymało i wielu producentów ma niestety z tym problem.

Hihi_WWW

Posty: 10

 
Sprawdzałem ostatnio trochę sklepów bardziej specjalistycznych z foliami przemysłowymi to jest z czego rzeczywiście wybierać. Ale problem w tym, że oni często sobie życzą żeby od razu kupić kilkaset czy nawet kilka tyś sztuk, a mi aż tyle jest niepotrzebne.

Laleczk23

Posty: 10

 
Myśmy kiedyś dużo rzeczy na magazynie pakowali w folie, ale teraz trochę nam się profil działalności zmienił i już z tego typu opakowań nie korzystamy. Pamiętam, że był duży problem z dostępnością mocniejszych jakościowo folii, to fakt.

andrew66

Posty: 7

 
Takie mocniejsze worki do zastosowania w przemyśle produkuje na pewno Foliapak -

beata77

Posty: 9