Pomocy ! Gdzie wykonam kurs na ratownika WOPR?

Pomocy ! Gdzie wykonam kurs na ratownika WOPR?

Użytkownicy, zwracam się do was z takim oto zapytaniem – gdzie uczą pierwszej pomocy? Bardzo mi zależy na dobrym kursie, z którego coś wyniosę! Żeby były ćwiczenia na nowoczesnych fantomach i profesjonalna kadra! Znacie?

jajosz12

Posty: 38

 
Wszyscy moi znajomi trzaskają sobie ostatnio jakieś kursy dodatkowe. Jedni jeżdżą na koniach, inni na nartach, ale każdy coś tam sobie robi. Też się zastanawiam czy by nie zapisać się na kurs pierwszej pomocy. Albowiem niby nas uczyli w szkole, ale to było takie bez zajęć praktycznych. Jak mi ktoś zasłabnie na ulicy to nie miałbym pojęcia jak pomóc takiej osobie. A jakby nie było, ze nie udzielenie pomocy grozi kara więzienia ponoć...

saradonin

Posty: 32

 
Hmm...jeżeli szukasz kursów na instruktora narciarstwa, czy tam snowboardu to takie rzeczy w górach musisz poszukań. Na bank są idealne szkoły w Zakopanem, albo w Karpaczu, Wiśle – takich miejscach. Pożądane byłoby wejść na jakiś serwis tych miast, poszperać tam na forum i na pewno coś się znajdzie! Pozdrawiam serdecznie i powodzenia!

kevin888

Posty: 37

 
Ja zawsze marzyłam o tym, żeby sobie zrobić kurs instruktora samoobrony i w końcu udało mi się ten cel zrealizować. Wbrew pozorom nie było to takie drogie, jak myślałam. Znalazłam niesłychanie fajną firmę www.akcjaserca.pl. Otwarci na klienta, elastyczni, wychodzą naprzeciw oczekiwań kursantów, co jest niesłychanie istotne moim zdaniem. Jak ktoś chce się solidnie podszkolić z samoobrony, na tyle, żeby rzeczywiście móc uczyć innych to polecam!

Jacuś

Posty: 33

 
W tamtym roku już byłem jedną nogą na kursie na instruktora ćwiczeń siłowych, natomiast w końcu musiałem zrezygnować praktycznie na dzień przed. To była szkoła u mnie w Puławach, natomiast nie wiem czy jeszcze działają w ogóle. Znowu nabrałem ostatnio ochoty na jakiś kurs, może coś z fitness i w sumie też szukam jakiejś fajnej szkoły, jaka by mnie za mocno nie skasowała;) Pozdro!

RAK-Buuu

Posty: 41

 
Powiem Ci, iż trzeba być ostrożnym z tymi szkołami i kursami. Poprawnie poczytać co dokładnie oferują i co wchodzi w cenę, zaś co trzeba sobie samemu zapłacić nie zawadzi:) Mnie bardzo się spodobało szkolenie robione poprzez firmę www.akcjaserca.pl. Robiłem z nimi papiery na instruktora pływania i naprawdę było profesjonalnie. Eleganckie warunki, kryta pływalnia, instruktorzy wyluzowani, ale cisnęli, żebyśmy się rzeczywiście czegoś nauczyli.

uiids

Posty: 30

 
Hmm...jeżeli szukasz kursów na instruktora narciarstwa, czy tam snowboardu to takie rzeczy w górach musisz poszukań. Na bank są porządne szkoły w Zakopanem, albo w Karpaczu, Wiśle – takich miejscach. Pożądane byłoby wejść na jakiś serwis tych miast, poszperać tam na forum i na pewno coś się znajdzie! Pozdrawiam serdecznie i powodzenia!

Pszemeg

Posty: 45

 
Oj niezwykle bym chciał zrobić kurs na motorówkę. Fajnie byłoby tak sobie popłynąć w siną dal, tam gdzie nikt mnie nie znajdzie:P Lecz po co mi kurs, jak motorówki nie mam i raczej sobie nigdy nie kupię:P No chyba, iż wygram w totka, to wówczas na bank wracam do tego wątku, sprawdzam gdzie, co i jak :)

wielgi

Posty: 31

 
Oj niezmiernie bym chciał zrobić kurs na motorówkę. Fajnie byłoby tak sobie popłynąć w siną dal, tam gdzie nikt mnie nie znajdzie:P Niemniej jednak po co mi kurs, jak motorówki nie mam i raczej sobie nigdy nie zakupię:P No chyba, że wygram w totka, to wtedy na bank wracam do tego wątku, sprawdzam gdzie, co i jak :)

MalinovyKIKS

Posty: 34