czarter katamaranu

czarter katamaranu

Cześć, witam wodniaków ;-) Mam zamiar w najbliższym sezonie wyczarterować sobie jacht na Mazurach. Trochę już rejsów mam na koncie jeśli chodzi o morze śródziemne, a jeszcze nigdy na polskich Mazurach nie pływałem...U kogo czarter załatwiać, jakie miejscówki polecacie do pływania?

agdb1301

Posty: 1

 
W tym roku opływałem z żoną Riwierę Francuską i czarter mieliśmy zrobiony przez Manta Yachting. Wrażenia – niezapomniane, cenowo do zaakceptowania zwłaszcza że żaglówka była w idealnym stanie, nowoczesna, zadbana, nie robiła nam na wodzie żadnych problemów.

andrew66

Posty: 10

 
Chyba mam jakąś chorobę morską, bo zawsze jak jestem nad Bałtykiem i płyniemy jakimś promem, czy statkiem – nie wiem co to dokładnie jest, to tak buja łajbą, że aż mi się niedobrze robi. To normalne? Czy to jest jakaś rzecz która by mnie dyskwalifikowała gdybym się chciał nauczyć żeglować?

pioner

Posty: 4

 
Chętnie bym sobie wynająć jacht i popływał po jakimś morzu, ale zanim zrobię uprawienia to coś czuję że już za stary będę na takie tripy ;P Bo się zabieram do tego jak do jeża, tymczasem syn niedawno właśnie sobie wyrobił papiery, więc prędzej on może mnie kiedyś zabierze na taką wycieczkę.

Art3q

Posty: 28

 
Jeśli chodzi o pływanie po polskich akwenach to ja polecam czarter przez Mantę, mają dobry jacht w Giżycku i też okolice są tutaj genialne do relaksu na wodzie. Cisza spokój, ukojenie dla nerwów. Wcale nie trzeba się wypuszczać zaraz na Baleary czy inne egzotyczne wyspy żeby poczuć ten klimat wody.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Na różnych armatorów można trafić, jedni w ciekawszych portach stacjonują a inni w miejscach które w ogóle nie przykuwają uwagi i nie budzą większego zaufania. Ja uważam że generalnie na Śródziemnym można sporo popływać i naprawdę się zrelaksować.

Hoteowo24h

Posty: 13

 
Tydzień czarteru za jacht motorowy to jakie to mogą być koszty? Mówię o Grecji, Włoszech, ewentualnie Chorwacji w każdym razie tamtych rejonach? Najgorzej że w większości przypadków cenę trzeba w euro liczyć..

Marioleczka

Posty: 7

 
Generalnie ludzie dzielą się na tych którzy żeglują ciągle w tych samych miejscach i na takich co bardziej eksperymentują, chcą doświadczyć różnych warunków i liczyć na jakieś przygody, ja należę do tych drugich im gorsze warunki na wodzie tym mam większą radochę, więcej endorfin itp.

grzes3345

Posty: 8