Emisja monet Watykanu z Janem Pawłem II

Emisja monet Watykanu z Janem Pawłem II

Moja babcia fascynuje się Janem Pawłem II i przydałoby się zrobić jej dobry prezent, bo akurat kanonizacja wypada w jej urodziny.

Czy waszym zdaniem monety z Mennicy Papieskiej będą dobrym rozwiązaniem?

@rebk67

Posty: 17

 
Na stronie www.mennicapapieska.pl dostaniesz motyw przewodni z papieżem Janem Pawłem II, do tego monety ozdobione wręcz niezniszczalnymi diamentami.
Próby złota i srebra najlepsze na rynku. Nie da się stracić na takim zakupie. Uwierz, że branża numizmatyczna już się nie może doczekać nowych emisji. Jeszcze lepszych grafik na monetach nie widziałem, a w branży siedzę od pięciu lat.

Snaaco

Posty: 28

 
Powinieneś poprosić jakiegoś pasjonata o pomoc. W numizmatyce niestety, jak zobaczą, że nie znasz się na rzeczy zaproponują ci niezbyt efektywne cenowo rozwiązanie. Jak zamierzasz zrobić tylko prezent zastanów się nie tylko nad samą monetą lub innym numizmatem, ale też nad opakowaniem i całą otoczką podarunku. Teraz wychodzi sporo pamiątek związanych z Janem Pawłem II i łatwo dać się nabrać na podejrzaną wartość.

Sugerowałbym kontakt z mennicą wyspecjalizowaną w tej kategorii.

Eukalipto

Posty: 35

 
Powiem wam, że na monetach z papieżem Janem Pawłem II już mam ogromny zysk, a po kanonizacji będzie szaleństwo zakupowe. Przed pewnie też. Teraz jest najlepsza pora na stosunkowo tanią transakcję.

Wiele ludzi nie widzi jeszcze tego potencjału.

jajosz12

Posty: 38

 
27 kwietnia kanonizacja Jana Pawła II, a świat numizmatyki oszalał na punkcie symboliki papieskiej. Teraz jest bardzo modna i jeszcze można pokusić się o promocje oferowane podczas przedsprzedaży monet.

1Alex149

Posty: 35

 
Dobre wrażenie robi na mnie oferta numizmatów w kształcie Polski, do tego ozdobionych grafikami z pontyfikatu Jana Pawła II.

Na pewno wielu kolekcjonerów już zaciera ręce nad taką inwestycją. Ja też chciałem wziąć udział w emisji, ale niestety cienko z pieniędzmi.

Klakier

Posty: 24

 
Poszukaj w mennicach specjalizujących się w papieskiej numizmatyce oferty przedsprzedażowej nowych kolekcji dotyczących aspektu kanonizacji Jana Pawła II. Powinieneś trafić na coś sensownego i w miarę rozsądnej cenie. Musisz się szybko decydować, bo kanonizacja jest przewidziana na 27 kwietnia.

Kremussi

Posty: 24

 
Nieskazitelne złoto i srebro w numizmatach oferuje http://www.mennicapapieska.pl.

Mają bardzo innowacyjne podejście do technologii tworzenia monet, sporo unikalnych kształtów i co najważniejsze schodzące, jak ciepłe bułeczki emisje limitowane, teraz z motywem przewodnim kanonizacji Jana Pawła II.

Myślę, że sporo osób się na tym obłowi.

Działaecki

Posty: 27

 
Nie daj się tylko oszukać na różnych aukcjach lub na podejrzanych ogłoszeniach. Lepiej zainwestuj kontakt z profesjonalną mennicą.

Będziesz miał jakość potwierdzoną odpowiednimi certyfikatami.

wujtom

Posty: 35

 
Kolekcje numizmatów z Janem Pawłem II są w Polsce bardzo doceniane przez kolekcjonerów.

Nawet jak wydasz trochę więcej pieniędzy to i tak będziesz mógł później na tym fakcie zarobić. Poza tym teraz mennice posługują się wysoką jakością materiałów, więc nie ma ryzyka zniszczenia produktu.

Wygodniśś

Posty: 29