Powiekszenie erekcji

Powiekszenie erekcji

Ludzie, co myślicie o preparatach na libido, potencję, erekcję i innych takich wynalazkach. Korzysta ktoś z takiego dopingu? ;-) Co wam się szczególnie sprawdza a co odradzacie?

Hihi_WWW

Posty: 1

 
Może kiedyś coś sobie kupię na wspomaganie ale jeszcze chyba nie muszę, ja to mam wzwód czasami zupełnie bez powodu...choćby rano nie rozumiem skąd się bierze.

pawel253

Posty: 9

 
Najlepiej to jeśli już coś brać to raczej lekkiego, suplementującego a nie jakiś lek z apteki, skład trzeba przejrzeć sprawdzić co tam wtłoczyli i raczej krzywdy sobie człowiek nie zrobi.

CzarnyBlant

Posty: 11

 
Na lepszą erekcję mam dr Penigreat w formie żelu od paru tygodni i sobie chwalę. Jest strona z opisem na drpenigreat.pl. Nic mi nie podrażnia, i tak samo u mojej partnerki wszystko jest okej, nie wysusza, nie ma jakiś wysypek i innych takich przygód.

johncena67

Posty: 11

 
Nigdy nikogo nie pytałem ile u niego seks trwa ale u nas mam wrażenie że dość krótko. Ja długo nie potrzebuję żeby załatwić sprawę...na pewno wolałbym zeby to więcej czasu zajmowało.

api12

Posty: 5

 
Dobrym rozwiązaniem w mojej sytuacji okazał się żel dr Penigreat ( drpenigreat.pl). Szybko działa, porządnie wydłuża cały stosunek, nie muszę się martwić, że ledwo się wszystko na dobre zacznie to już się skończy...a to było dla mnie bardzo frustrujące i mi ochotę na sex zabierało.

Yuri20

Posty: 5