ogrodzenie wysypiska śmieci, sklep ??

ogrodzenie wysypiska śmieci, sklep ??

Witam. Muszę zakupić nowe piłkochwyty na halę sportową. Stare rozwiązanie już się nie sprawdza. Jeśli macie jakieś sugestie, polecacie jakiś sklep lub producenta, z góry dziękuję za pomoc.

gruszk34

Posty: 1

 
Bankowo dadzą radę. Takie montujemy na elewacjach. Sprawdzają się, a z tego, co widzę, to ludzie montują sobie siatki ochronne na balkonach i mają czysto. Polecam, bo znam ten produkt. Siatki nie niszczą się pomimo warunków pogodowych. Są odporne na uszkodzenia.

MiSER

Posty: 4

 
Przede wszystkim polecam. Taką siatkę wybrałem na ogrodzenie wysypiska śmieci i nie mam żadnych zastrzeżeń. Oprócz tego, że nie niszczy się od warunków atmosferycznych, jest odporna na działanie substancji chemicznych. To najlepsze ogrodzenie, jakie miałem do tej pory.

artoor

Posty: 16

 
W sklepie siatkiochronne.eu mają mnóstwo siatek ochronnych. Jest tu podział na kategorie. Mają siatki o przeróżnych wielkościach, parametrach w tym też siatki na wymiar. Polecam.

Jacuś

Posty: 17

 
Widziałam te siatki na łóżeczko. Fajne zabezpieczenie. Jak tylko Zosia zacznie urzędować, bo na razie ma 2 miesiące, osłonię łóżeczko taką siatką. Znalazłam sporo ciekawych informacji na jej temat. Wiem, że jest skuteczna.

CAUCHETWERE

Posty: 10

 
A jak ma się ona pod kątem bezpieczeństwa dla dzieci. Chodzi mi o użytkowanie takiej siatki polipropylenowej. Czy dziecko nie skaleczy się nią, gdyby na przykład przerwała się, pękła. Ja również muszę parę miejsc zabezpieczyć przed wszędobylską córunią i zastanawiamy się, co wybrać. Z góry dzięki za odpowiedź.

codePerformance

Posty: 15

 
Ja mam tego rodzaju siatki na basen i chwalę sobie ich skuteczność. Od kilku lat mi służą i pomimo kontaktu z wodą nie dzieje się z nimi nic złego. Są z polipropylenu. To materiał, który najbardziej nadaje się do takich celów.

23-Obert

Posty: 9

 
Polipropylen sprawdzi się też jako materiał na siatki na rusztowania. Z naszymi też nie dzieje się nic złego, mimo że wozimy je z budowy na budowę i stale użytkujemy. PP jest odporny na wszelkie uszkodzenia, więc to inwestycja na naprawdę wiele lat. Również polecamy.

Kolekcjoner

Posty: 30

 
Widziałem, że tego typu zabezpieczenia to też siatki na kontenery. Może dacie znać, gdzie kupić je najlepiej. Mam dylemat, bo chciałbym być pewien, że to będzie właściwa inwestycja na lata. Podobno siatki są skuteczne. A wy macie jakieś własne opinie?

edyta123

Posty: 4

 
Jeśli chcecie mieć pewność co do najlepszej jakości siatek, to zwróćcie uwagę na certyfikaty. Są bardzo ważne, zwłaszcza jeśli chodzi o siatki sportowe. O atesty można spytać od razu, żeby mieć pewność, że nie kupujecie jakiejś podróby. Na rynku można dostać też siatki gorszej klasy, dlatego przestrzegam.

nantusia

Posty: 7