produkcja hal namiotowych

produkcja hal namiotowych

Prowadzę agencję eventową i zastanawiam się nad wykorzystaniem hal do organizacji większego pokazu mody w plenerze połączonego z promocją produktów. Podzielcie się proszę praktycznymi wskazówkami.

Lupusx

Posty: 2

 
Wiem z doświadczenia, żeby namiot stawiać na płaskim, dość stabilnym podłożu. Sprawdź, czy nie ma przypadkiem ryzyka zalania po deszczu. To się dość często zdarza.

HamLitek

Posty: 22

 
Hale namiotowe to przede wszystkim uniwersalność, bo możesz sobie nawet zmienić je pod tymczasową restaurację. Własna hala pod warunkiem, jeżeli posiadasz solidny teren do zagospodarowania.

Acclaim

Posty: 12

 
Halę magazynową stawiał mi producent Ewenta. Halę przenosiłem już kilka razy po kraju ze względu na konkurencję. Jednak mobilność uzyskania dzięki hali okazała się dla mnie kluczowa w biznesie. Polecam też ze względu na modułowy charakter. Niedawno dodałem zaplecze dla pracowników i niewielką stołówkę. Można odpocząć. Na pewno ci podpowiedzą, co robić. Od samego początku podobało mi się ich podejście.

łał45

Posty: 2

 
Rozmawiaj tylko z producentem i zobacz, czy namiot faktycznie wytrzyma mocniejsze zmiany warunków atmosferycznych. Obowiązkowa sprawa.

dominiczek

Posty: 11

 
Przy okazji różnych lokalnych targów w moim województwie zawsze zamawiam hale z Ewenta. Nie ma też problemu z dopasowaniem mebli, a zimą możesz skorzystać z dołączonych do namiotu nagrzewnic. Dostarczyli mi ostatnim razem dość nietypowy namiot, który faktycznie wyróżnił mnie na tle konkurencji. Miałem spore kolejki. Nie mam oczywiście zbyt wielu okazji, żeby korzystać z ich rozwiązań, ale jeżeli miałbym polecać to na pewno ich ekipę.

grzes3345

Posty: 14

 
Masz ogólnie do dyspozycji hale całoroczne lub tymczasowe. Pierwsze najczęściej droższe, ale jak pogadasz z producentem to zaprojektują coś pod twój budżet. Zawsze można pokombinować.

alidomus

Posty: 6