Monitoring biur

Monitoring biur

Chciałbym zainstalować kamerę w domu i mieć do niej mobilny dostęp.

Czy znacie korzystne cenowo rozwiązania tego typu?

irek1981

Posty: 17

 
Zainstalowałem sam monitoring, przez usługę www.zerkam.pl. Kamerka nagrywa pomieszczenia w czasie rzeczywistym, ma tryb nocny i wykrywacz ruchu. Wystarczy tylko podłączenie do internetu.

Mają też dwie opcje abonamentowe. Naprawdę dobra opcja w biurze lub domu, gdy wyjeżdżasz na urlop lub boisz się o swoich bliskich.

PPaleH

Posty: 33

 
W przedszkolu mojego dziecka jest kamera nadająca obraz na żywo przez internet i mogę kiedy chcę zobaczyć przez komórkę, co robi mój szkrab.

Super sprawa dla rodziców nie mających zbyt wiele czasu dla swoich pociech.

egerdi

Posty: 17

 
Według mnie najlepszy dla osób będących poza domem lub biurem będzie system monitoringu www.zerkam.pl. Kamera nagrywająca dokładnie pomieszczenie i stały dostęp do nagrań da ci spokój ducha.

Moi pracownicy boją się, że ich obserwuję, dlatego wykonują obowiązki na granicy możliwości, albo przynajmniej od czasu wdrożenia monitoringu tak mi się zdaje ;)

Polaczek90

Posty: 26

 
Miałem duży problem z motywacją pracowników.

Powiedziałem, że chcę widzieć ich pracujących przed kamerą i wydajność poprawiła się przynajmniej o kilkanaście procent. Mam system monitoringu podłączony do internetu. Może jakość nie jest powalająca, ale działa na dobrym poziomie.

Annaaa12

Posty: 24

 
Wybierz koniecznie system monitoringu zapisujący dane na serwerze, z szyfrowaniem obrazu. Podobno coraz częściej ludzie kupują, żeby obserwować, co się dzieje z ich dziećmi lub pupilami.

Kamera powinna też wykrywać ruch, dawać powiadomienia i mieć tryb nocny.

gregcie@

Posty: 28

 
Mam system monitoringu w domu i biurze. Cenię sobie tryb nocny i wskaźniki ruchu. Jak pracownicy nic nie robią to wiem ;)

Jacuś3456

Posty: 28

 
Teraz wszyscy się boją, że ich nagrywasz, dlatego nawet atrapa spełni swoją rolę, ale systemy monitoringu są tak naprawdę bardzo tanie.

Mogę powiedzieć, że najlepiej sprawdzą się kamerki podłączone do sieci.

giena1977a

Posty: 16

 
Opiekujemy się z rodziną dziadkami na zmianę. W domu dziadków zainstalowaliśmy kamerę z możliwością przekazywania obrazu na żywo dla osób odpowiedzialnych.
Na zmianę zarządzamy systemem i już kilka problemów w ten sposób rozwiązaliśmy.

Babike

Posty: 24

 
Na www.zerkam.pl masz opcję zakupu kamery lub abonamentu z nagrywaniem. Monitoring odbiera sygnał na wszystkich urządzeniach podłączonych do sieci. Nagrania zapisują się na serwerze, dlatego masz pewność zbierania najważniejszego materiału dowodowego w razie wystąpienia kłopotów.

MalinovyKIKS

Posty: 34