Boxy samochodowe

Boxy samochodowe

Moi mili, moi drodzy, me pytanie niech was nie trwoży ;-) Do rzeczy! Gdzie kupowaliście box samochodowy?? Chodzi mi o taki zamykany bagażnik na dach. Ile daliście i jak się sprawuje??

Kitas 

Posty: 3

 
Nie mam pojęcia jakie marki są w porządku w przypadku takich bagażników jakoś nigdy się tym tematem nie interesowałem. Raczej jak już gdzieś wyjeżdżamy z żoną to się mieścimy w naszym Puntiaku bez problemów ;>

mamuśka

Posty: 3

 
Moim zdaniem boxy są najwygodniejsze można sobie rzeczy zamknąć szczelnie, nic nie wyleci na drogę, jest bezpieczniej niż przy mocowaniu bezpośrednio do dachu.

pawel253

Posty: 19

 
Planuję sobie kupić taki bagażnik bo jednak w momencie gdy chce się pojechać nad jeziorko i zapakować ze sobą namiot stolik krzesła grilla i tak dalej to się okazuje że nie ma miejsca w aucie.

propek1

Posty: 8

 
Kiedyś chciałem sobie nawet kupić taki dodatkowy zewnętrzny bagażnik ale ostatecznie się nie udało. Miałem nagrany dość tanio używany ale facet się rozmyślił a szkoda bo była duża okazja.

Jasio

Posty: 2

 
Z tego co widzę to można porządny bagażnik zamykany na dach kupić za około tysiąc złotych także na pewno nie jest to mały wydatek, ale z drugiej strony duże ułatwienie

beata77

Posty: 5

 
Ile może kosztować taki lepszej klasy box na dach? To jest cena bardziej liczona w setkach złotych czy już w tysiącach? Jaka cena powinna być ostrzeżeniem, że jednak box może nie być najlepszej jakości? :)

daria34

Posty: 7

 
Dużo w tym roku jeździłem ze sprzętem do nurkowania i wszystko pakowałem do boxu właśnie na dach. Taki bagażnik mam zamówiony ze strony http://terradrive.pl. Żona mi coś takiego wypatrzyła ;) Bardzo dobra jakość , wzmocniona konstrukcja dołu, aerodynamiczna budowa – wszystko to się przekłada na komfort jazdy.

Mr Frog

Posty: 5

 
W sumie taki box to można z tego co wiem też wykorzystać na koło zapasowe, zawsze się wtedy zwalnia miejsce w bagażniku na tyłach auta.

wiesław11

Posty: 9

 
Nigdy jeszcze nie miałem bagażnika na dachu samochodu a na pewno jest to ciekawa opcja zwłaszcza dla rodziny gdzie zawsze tego sprzętu na każdy wyjazd trzeba jednak zabrać sporo więcej gdy są dzieci – wózek, zabawki, pieluchy itd.

Penio

Posty: 6