Auta luksusowe

Auta luksusowe

Prowadzę dość specyficzny biznes i od czasu do czasu potrzebuję naprawdę luksusowego samochodu, żeby podjechać do klienta na rozmowę. Chodzi o budowanie pozytywnego wizerunku. Zbieram namiary do wypożyczalni luksusowych samochodów z Trójmiasta, które mają dobre warunki dla stałych klientów. Jak możecie mi coś podpowiedzieć to będę wdzięczny.

Posty: 1

 
Dla firmy wizerunkowo opłaca się korzystanie z limuzyny. Nawet, jeżeli stoi przed wejściem do sklepu to już robi pozytywne wrażenie.

matek562

Posty: 9

 
Luksusowy samochód wcale nie jest bardzo droższy od standardowych modeli w wypożyczalni, więc warto zaryzykować. Jak się boisz prowadzić to rozpatrz przy okazji wynajęcie kierowcy.

Robosek

Posty: 4

 
Zawsze podejmuję klientów z lotnisk luksusowymi samochodami. Pierwsze wrażenie można zrobić niesamowite, a w poważniejszym biznesie o to chodzi.

uiids

Posty: 30

 
Przymierzałem się do zakupu własnego BMW 730d. Chciałem solidnie przetestować samochód przed zakupem u dealera. Wynajmowałem przez miesiąc na naprawdę dogodnych warunkach w LuckyRent.pl. Wypożyczalnię polecił mi kumpel, który zajmuje się kompleksową organizacją wesel i zawsze od nich bierze auta dla pary młodej. Od razu mnie pozytywnie zaskoczył wygląd samochodu. Odpicowany na maksa. Odbierasz, jakby z salonu bezpośrednio :) Poza tym nie każda wypożyczalnia ma nową flotę, a to jest wyznacznik jakości.

Oct714

Posty: 13

 
Samochody luksusowe spełniają przede wszystkim funkcję wizerunkową, no i zwiększają bezpieczeństwo. Jak planujesz imprezę firmową to dobra opcja, żeby zmotywować pracowników, czy kogoś po prostu wyróżnić za dobre osiągnięcia.

sebes56

Posty: 3

 
Wybierasz się w dłuższą trasę? Zastanów się nad luksusowym samochodem, bo faktycznie pojazdy niezawodne i na pewno wygodniejsze. Zero zmęczenia na wakacjach, nawet po długiej jeździe. Naprawdę warto. Pozdrawiam.

Tomcio

Posty: 9