Akumulatory litowojonowe

Akumulatory litowojonowe

Do samochodu o lekko sportowym zacięciu jaki akumulator byście polecili, który się sprawdzi koniecznie długoterminowo?

TomekK

Posty: 4

 
Z akumulatorów kwasoołowiowych moim zdaniem dość ciężkich zrezygnowałem na rzecz akumulatorów litowojonowych Master Sport. Lekkie, małe, a do tego cholernie żywotne i niezawodne. Pracują w wysokich temperaturach u mnie i nic się nigdy nie dzieje. W testach motoryzacyjnych bardzo wysoko notowana technologia. Na forach zagranicznych sporo o nich poczytasz, jak masz trochę więcej czasu.

Hihi_WWW

Posty: 4

 
Faktycznie regularne parametry rozruchowe masz w akumulatorach litowojonowych http://www.master-sport.de/PL/eventnews_145/. Ponadstandardowa żywotność w testach tej technologii, trzymanie energii chyba najlepsze z tego typu akumulatorów dostępnych na krajowym rynku. Cenowo raczej optymalnie, a Master Sport to znana marka wśród zmotoryzowanych. Na pewno pierwsza piątka, a może nawet trójka, więc spokojnie pod jakieś ważniejsze/pilniejsze inwestycje. Pozdrawiam.

bodzik155

Posty: 2

 
Poczytaj sobie o lekkich akumulatorach litowojonowych na http://www.master-sport.de/PL/eventnews_145/ i określ, czy o takie właściwości ci mniej więcej chodzi. Bardzo dobra lista, która uświadamia, w jaki sposób dopasować możliwie najlepszy akumulator. Daj znać, czy dopasowałeś, bo sam używam i jestem bardzo zadowolony. Auto o sportowym zacięciu.

dominikk6

Posty: 5

 
Teraz mam akumulator litowojonowy od Master Sport i ponad 2000 cykli ładowań za mną na pewno. Szybkie ładowanie, więc w ogóle czasu nie tracisz. To chyba najbardziej rozwinięte akumulatory na rynku obecnie, ale nie dam sobie niczego uciąć. Jestem od dawna zadowolony, więc polecam.

xacti

Posty: 2

 
Mi zawsze zależało na tym, aby akumulator ruszał zawsze bez problemu przy niskich temperaturach. Takie technologie wprowadza od dawna Master Sport i ich akumulatory litowojonowe w trudnych warunkach jazdy się naprawdę sprawdzają. Wielu kumpli z samochodami sportowymi ma ich rozwiązania właśnie. Dość popularna w branży motoryzacyjnej marka. Wahacze od nich biorę również regularnie, więc wszystko ok.

Blitz55

Posty: 14

 
Im lżejszy akumulator, tym z reguły lepiej, bo i samochód zyskuje większą moc naturalnie.

Paqu

Posty: 9