poradniki o technologii, który portal ?

poradniki o technologii, który portal ?

Szukam wartościowych artykułów w kategorii dom. Jak coś polecacie, to dajcie znać. Planujemy remont, a więc wielkie zmiany. Jak coś, czekam i z góry dziękuję za pomoc.

Mier56

Posty: 2

 
I ufasz takim poradom? Ja podchodzę zawsze bardzo ostrożnie do takiej tematyki, zwłaszcza jeśli są to poradniki o finansach. Jak zamierzam podjąć w tej kwestii jakąś ważną decyzję, radze się eksperta. Ale na pewno tak, jest dużo ciekawych i wiarygodnych artykułów na dobrych stronach, z których można skorzystać.

Sarenka

Posty: 13

 
Polecam ten portal lifestylowy http://citymag.pl/oszczednosc-kosztow-biurowych/. Jeszcze nie natknęłam się na tak rzetelną stronkę w sieci, która mieściłaby tak dużą ilość potrzebnych porad. Chętnie czytam tu artykuły dla domu, o zdrowiu i modzie.

yarpen2

Posty: 32

 
A ja planuję kominek, więc z całą pewnością takie porady przydałyby się również i mnie. Może znacie coś ciekawego, jakieś artykuły dla domu? Chętnie poczytam. Remont na wiosnę, więc jeszcze trochę czasu zostało.

mustafus

Posty: 6

 
Owszem panie lubią tego rodzaju poradniki dla domu, natomiast my też coś zawsze możemy przeczytać. Ostatnio zatopiłem się w super lekturze. Dowiedziałem się o pielęgnacji tapicerki w aucie i chwalę sobie tego typu porady.

gregcie@

Posty: 10

 
Ja też lubię poczytać poradniki o zdrowiu. Cenię porady dotyczące zdrowej żywności, jakieś przepisy itp. Im częściej zaglądam do internetów, tym lepiej karmię moją rodzinkę i jesteśmy zdrowsi. Nie ma to jak porady bez wychodzenia z domu. Macie swój ulubiony serwis?

Tomcio

Posty: 26