poradniki o technologii, szukam

poradniki o technologii, szukam

Artykuły w kategorii dom. Gdzie czytacie? Może macie jakieś swoje ulubione miejsce? Bloga, a może serwis lifestylowy, który dba o swoich czytelników. Potrzebuję jakiejś naprawdę rzetelnej lektury.

Adam 105

Posty: 1

 
Regularnie korzystam z porad na portalu http://citymag.pl/smartshoe-inteligentne-buty-dla-sportowcow/. Najwięcej artykułów o zdrowiu, natomiast widziałam, że kategoria marketing jest też dość spora. Można poczytać również porady na temat finansów.

Dresik

Posty: 23

 
Sprawdzę na pewno i oczywiście bardzo dziękuję za propozycję. Też szukam ciekawostek i właściwie najbardziej obecnie interesują mnie poradniki o marketingu. Zaczynam działać na własny rachunek :) Każda porada jest w takim momencie na wagę złota. Zwłaszcza jeśli chodzi o promocję firmy w Internecie. Bez tych rzeczy nie ma dziś sukcesu.

mikuś33

Posty: 11

 
Przyjaciółka ostatnio polecała mi podobno fajną stronę, gdzie można znaleźć ciekawe artykuły o finansach. Jak sobie przypomnę, dam znać. Takie porady świetnie przydają się do prowadzenia domowego budżetu.

alek45

Posty: 25

 
Mnie interesują poradniki o marketingu. Też chętnie sprawdziłbym jakieś, które polecacie, bo wam pomogły. Branża jak wiadomo, jest dość szeroka i właściwie każdy dobry artykuł pomaga odnaleźć się w tej dziedzinie.

Michaś

Posty: 11

 
A dokładnie jakie poradniki dla domu czytasz? W wielu miejscach porady powielają się i piszą wciąż to samo. Chciałabym odnaleźć naprawdę jakiś rzetelny serwis, który liczy się z czytelnikiem i nie pozwala na marnej jakości artykuły pisane byleby pisać. Napisz, gdzie czytasz porady, albowiem jestem niezmiernie ciekawa.

Anno Domini

Posty: 6

 
Widzę, że mało kto poleca tu jakieś fajne poradniki o finansach. Nie znacie niczego darmowego i rzetelnego do poczytania? Jak ktoś coś, to naturalnie czekam z niecierpliwością.

TomekK

Posty: 9

 
Artykuły dla domu są według mnie najbardziej przydatne. Czytam zwykle o urządzaniu mieszkania i zdrowym gotowaniu. To duża porcja rzetelnej wiedzy, która przydaje się każdej młodej pani domu ;)

Sarenka

Posty: 13

 
Każdy dobry artykuł czy poradnik przybliża wiedzę. Książki, a nawet porady na portalach są bardzo okej. Kurs jak najbardziej. Zanim zacząłem własny biznes, czytałem dużo artykułów o finansach właściwie na każdej stronie. Niektóre powielały się, ale to nic straconego. Później zdobyłem się na kurs. Polecam i pozdrawiam.

Black_Riot

Posty: 6

 
Sprawdzę, albowiem sama jestem zainteresowana poradnikami o zdrowiu. Już od dawna mam w planach przejście na zdrowy tryb życia, zwłaszcza iż to ostatni gwizdek na to, by mieć dzidziusia. Jak coś dam znać, czy odnalazłam coś ciekawego dla siebie. Pozdrawiam i dziękuję za propozycję.

Klarka34

Posty: 15