najlepszy kantor online, który

najlepszy kantor online, który

Hej!
Rzetelny, sprawdzony, bezpieczny kantor internetowy potrzebny! Orientuje się ktoś w tej branży?

Ja jestem totalnie zielony niestety...

Hamacz23

Posty: 15

 
Szczerze powiedziawszy to jeszcze nie korzystałem z takich platform walutowych, ale w sumie, jak mówią nasi bracia za Atlantykiem – why not?:) Może kiedyś się skuszę, jak akurat będę potrzebował kantoru.

Jacuś

Posty: 33

 
Hejo!
Jakiś czas temu sprzedawałem euro online, ale już sobie teraz nie skojarzę co to była za strona. Jeśli chodzi o kurs to wyszło dość atrakcyjnie.

pietryn045

Posty: 31

 
To w ogóle można wymienić kasę w sieci? Pierwsze słyszę. Ale z drugiej strony teraz przez internet to już można zrobić prawie wszystko:P

Także nie wiem, czemu mnie to dziwi...:)

khrrris

Posty: 26

 
Ja to akurat w kantorze to jestem od wielkiego dzwonu. O internetowych słyszałem od sąsiada, bo on robi w Niemczech i często wymienia kasę na złotówki. Twierdzi, że jest to tania alternatywa dla stacjonarnych kantorów.

Eksperttt45

Posty: 32

 
Dobry!

Akurat jestem trochę doświadczony przez te całe kantory, bo zarabiam w euro. Chyba najlepiej korzysta mi się z platformy http://www.amronet.pl. Tutaj wymiana jest między użytkownikami.

Faktycznie można czasami więcej zyskać, niż stacjonarnie.

Nikuś32

Posty: 29

 
Z tych kantorów, które ja znam, to najczęściej korzystam z serwisu http://www.amronet.pl. Myślę, że to jeden z lepszych. Na pewno bardzo bezpieczny, tam wszystkie dane są profesjonalnie szyfrowane, także nie trzeba się bać, że choć złotówka przepadnie.

FiKra

Posty: 23

 
Kiedyś dużo korzystałem z wymiany walut, bo robiłem w Belgii, ale teraz to już totalnie nie mam rozeznania, nawet nie wiem po ile euro stoi :P

Trasiek2

Posty: 25

 
To prawda, że kantorów online przybywa, ale to chyba dobry znak, przynajmniej jest w czym wybierać. Są lepsze i gorzej prowadzone, warto zrobić sobie research i wybrać ten najlepszy.

zooazool

Posty: 20